Okazje przeprowadzek łączonych - kierunki i terminy

Jadąc pojazdem z ładunkiem w jedną stronę możemy zabrać rzeczy kolejnego Klienta wracając tą samą drogą powrotną a tym samym kilometry Twojej trasy liczymy w jedną stronę. Zobacz proponowane przez nas terminy i kierunki przeprowadzek łączonych a tym samym zaoszczędź na kosztach swojego transportu. Może którąś z celów podróży dostosujemy do twoich potrzeb. Opisane poniżej kierunki tras, oznaczają że auto będzie jechało puste w podanym terminie i na wyznaczonej trasie.

 

Warszawa - Bruksela, Belgia


Data wyjazdu: 14-09-2018

Adres załadunku: Warszawa, inne

Adres docelowy: Bruksela, inne
Maksymalna objętość mienia: 21m3
Maksymalna waga mienia: 1400 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta z Warszawy przez Poznań, Berlin - Hannover. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech lub Belgi. Możemy przewieść pojedyncze meble, bagaże, rzeczy lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz kontener z windą Fiat ducato 22m3, zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Madryt, Hiszpania - Wrocław, Polska


Data wyjazdu: 17-09-2018

Adres załadunku: Madryt, inne

Adres docelowy: Wrocław, inne
Maksymalna objętość mienia: 17m3
Maksymalna waga mienia: 1500 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Madryt - Barcelona - Paryż - Kolonia. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Francji czy Hiszpanii. Mogą to być pojedyncze meble, rzeczy, bagaże lub przeprowadzka - dostępne auto bagażówka Fiat ducato 17m3, zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Kraków - Rzym, Włochy


Data wyjazdu: 20-09-2018

Adres załadunku: Rzym, inne

Adres docelowy: Kraków, inne
Maksymalna objętość mienia: 42m3
Maksymalna waga mienia: 3500 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Kraków - Katowice - Brno - Graz - Wenecja - Bolonia - Florencja. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Czech, Austrii, Włoch. Możemy przewieść pojedyncze meble lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz MAN TGL z windą samozaładowczą, zespół roboczy 3 - osobowy.
 

 

Kolonia, Niemcy - Katowice


Data wyjazdu: 21-09-2018

Adres załadunku: Kolonia, inne

Adres docelowy: Katowice, inne
Maksymalna objętość mienia: 22m3
Maksymalna waga mienia: 1350 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Katowice - Wrocław - Drezno - Lipsk - Dortmund - Dusseldorf. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Czech czy Holandii. Możemy przewieść pojedyncze meble, bagaże lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz Peugeot boxer kontener z windą załadowczą 22m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Gliwice - Lyon, Francja


Data wyjazdu: 28-08-2018

Adres załadunku: Bytom, inne

Adres docelowy: Lyon, Francja, inne
Maksymalna objętość mienia: 42m3
Maksymalna waga mienia: 3500 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu meblowozu Gliwice - Praga - Norymberga - Stuttgart - Zurych - Genewa - Lyon. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Czech, Szwajcarii czy Francji. Może to być pojedynczy mebel, rzecz, bagaż lub przeprowadzka - dostępne auto meblowóz MAN TGL z windą samozaładowczą 42m3 zespół roboczy 3 - osobowy.
 
Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport mebli łączony? Interesuje Cię przeprowadzka krajowa lub międzynarodowa?
Skontaktuj się z nami!
Tel:+48 608-870-970 |
 
 

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png