Okazje przeprowadzek łączonych - kierunki i terminy

Jadąc pojazdem z ładunkiem w jedną stronę możemy zabrać rzeczy kolejnego Klienta wracając tą samą drogą powrotną. Czasami posiadamy również dość wolną przestrzeń ładunkową jadąc w jedną stronę autem możemy przewieść oraz dopakować pojedyncze meble. Zobacz proponowane przez nas terminy i kierunki przeprowadzek łączonych. Może którąś z celów podróży dostosujemy do twoich potrzeb. Opisane poniżej kierunki tras, oznaczają że auto będzie jechało puste w podanym terminie i na wyznaczonej trasie.

 

Warszawa - Kolonia, Niemcy


Data wyjazdu: 29-09-2017

Adres załadunku: Warszawa, inne

Adres docelowy: Kolonia, inne
Maksymalna objętość mienia: 17m3
Maksymalna waga mienia: 1400 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta z Warszawy przez Poznań, Berlin - Kolonia. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce lub Niemczech. Możemy przewieść pojedyncze meble, bagaże, rzeczy lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz bagażówka Fiat ducato 17m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Kraków, Polska - Mannheim, Niemcy


Data wyjazdu: 03-10-2017

Adres załadunku: Kraków, inne

Adres docelowy: Poznań, inne
Maksymalna objętość mienia: 40m3
Maksymalna waga mienia: 3500 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Poznań - Kraków - Frankfurt nad Menem a Mannheim. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech a nawet Czech. Mogą to być pojedyncze meble, rzeczy, bagaże lub przeprowadzka - dostępne auto meblowóz MAN TGL z windą samozaładowczą 40m3 zespół roboczy 3 - osobowy.
 

 

Paryż, Francja - Poznań


Data wyjazdu: 06-10-2017

Adres załadunku: okolice Paryża, inne

Adres docelowy: Poznań, inne
Maksymalna objętość mienia: 17m3
Maksymalna waga mienia: 1400 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Poznań - Dortmund - Paryż. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Holandii, Belgi czy Francji. Możemy przewieść pojedyncze meble lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz (bagażówka) Fiat Ducato 17m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Warszawa - Szczecin


Data wyjazdu: 09-10-2017

Adres załadunku: Warszawa, inne

Adres docelowy: Szczecin, inne
Maksymalna objętość mienia: 22m3
Maksymalna waga mienia: 1300 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Warszawa - Poznań - Szczecin. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce. Możemy przewieść pojedyncze meble, bagaże lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz Peugeot boxer kontener z windą załadowczą 22m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Zurych, Szwajcaria - Wrocław


Data wyjazdu: 11-10-2017

Adres załadunku: Zurych, Szwajcaria, inne

Adres docelowy: Wrocław, inne
Maksymalna objętość mienia: 40m3
Maksymalna waga mienia: 3400 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu meblowozu Zurych - Stuttgart - Wrocław - Poznań. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Szwajcarii czy Czech. Może to być pojedynczy mebel, rzecz lub przeprowadzka - dostępne auto meblowóz MAN TGL z windą samozaładowczą 40m3 zespół roboczy 3 - osobowy.
 
Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport mebli łączony? Interesuje Cię przeprowadzka krajowa lub międzynarodowa?
Skontaktuj się z nami!
Tel:+48 608-870-970 |
 
 

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png