Przeprowadzki i przewozy Austria - Polska - Austria

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy przeprowadzkowo-transportowej do przewozu mebli oraz sprzętu na trasie Polska - Austria - Polska, to zapoznaj się z naszą ofertą. TDU to poznańska firma przeprowadzkowa, która charakteryzuje się indywidualnym podejściem do Klienta oraz rzetelnym wykonaniem usług w przystępnej cenie. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa - Wiedeń, Poznań - Wiedeń, Innsbruck - Warszawa, przeprowadzki Graz - Poznań jak również w odwrotnych kierunkach.


Co możemy zaoferować? 🔍


• PROFESJONALNY TRANSPORT PRZEPROWADZKOWY – od wielu lat zajmujemy się transportem podczas przeprowadzek, dlatego też nasze usługi są zawsze wykonywane profesjonalnie i bezpiecznie z należytą starannością oraz dbałością o najmniejsze detale podczas całej usługi.
• PRZYJEMNY I BEZPIECZNY ZAŁADUNEK ORAZ ROZŁADUNEK - zajmujemy się pomocą w rozładunku bagażu oraz jego wnoszeniu i znoszeniu, dostarczamy również materiały pakunkowe, które są doskonałym zabezpieczeniem dla Państwa bagażu jak również spokoju podczas trwania całej usługi o powierzone nam mienie.
• USŁUGI MONTAŻOWE ORAZ DEMONTAŻOWE – świadczymy usługi montażowe oraz demontażowe, pomożemy Ci w złożeniu mebli oraz w jego odpowiednim ustawieniu. Powiedz nam, czego oczekujesz, a na pewno postaramy się dopasować ofertę do Twoich potrzeb oraz możliwości.
• PAKOWANIE ORAZ ZABEZPIECZANIE - stosujemy oraz dostarczamy bardzo dobre materiały pakowe jak: koce, folie pęcherzykową, folię stretch, kartony, specialny papier pakowy czy nawet ubraniowe szafy kartonowe.
• ZNOSZENIE I WNOSZENIE z pełnym zapałem na każde piętro przewożonych podczas przeprowadzki przedmiotów, mebli czy bagaży.
• USŁUGI MAGAZYNOWE - zapewniamy różne oraz odpowiednio dopasowane powierzchnie magazynowe do ilości przechowywanego mienia.
• OSZCZĘDNOŚĆ CENY DZIĘKI DOŁADUNKOM I ŁĄCZENIEU ZLECEŃ - oszczędność do 60%, jeśli zachodzi taka potrzeba, życzenie klienta oraz możliwości, a tym samym zmniejszenia kosztów Twojej usługi.

Ważne!
Nasze doświadczenie w wykonywaniu tras do Austrii jak również i z powrotem pozwala na ograniczenie zbędnych kosztów. Nawet jeżeli masz do przewozu tylko jeden mały pakunek - skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie tę usługę w bardzo dobrej cenie. Dzięki możliwości doładunku i łączenia zleceń możesz zaoszczędzić nawet do 60% - gdy nie jedziemy na pusto w obie strony.
 
Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska - Austria:

 Trasa: Poznań - Wiedeń Ilość kilometrów: 1400 km Cena: 1900 - 2300 zł
 Trasa: Warszawa - Innsbruck Ilość kilometrów: 2480 km Cena: 3400 - 3700 zł
 Trasa: Kraków - Graz Ilość kilometrów: 1300 km Cena: 1900 - 2300 zł
 Trasa: Salzburg - Wrocław Ilość kilometrów: 1400 km Cena: 2000 - 2400 zł
 Trasa: Linz - Gdańsk Ilość kilometrów: 1100 km Cena: 3100 - 3500 zł
 Trasa: Villach - Katowice Ilość kilometrów: 1450 km Cena: 2100 - 2300 zł
 Trasa: Wiedeń - Warszawa Ilość kilometrów: 1400 km Cena: 2000 - 2400 zł

Co otrzymasz jeszcze w cenie usługi? 🎁

Nasza oferta może być dopasowana do Klienta, w zależności od Jego potrzeb.

• Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł w Ergo Hestia. Wysokość ubezpieczenia może zostać podwyższona. Ubezpieczenie zawiera wszystkie polisy dotyczące nieszczęśliwych wypadków za granicą.
• Profesjonalny transport nowoczesną flotą samochodową z windą załadowczą o różnych pojemnościach (od 17 m3, 22 m3, aż po duże ciężarówki o pojemności 40 m3). Konstrukcje te są specjalnie wykonane i dostosowane do wykonywania przeprowadzek oraz przewozów małych, drobnych rzeczy i bagaży.
• Przewóz bez pośredników, przeładunków, firm kurierskich, itp. - tylko przewóz bezpośredni jednym autem.
• Załadunek oraz zabezpieczenie mienia - dla bezpiecznego ułożenia, zabezpieczenia i przewiezienia rzeczy.
• Materiały przeznaczone do pakowania dla prawidłowego oraz bezpiecznego spakowania Twojego mienia. Udostępniamy kartony, koce, folię stretch oraz folię pęcherzykową czy specialny papier pakowy.
• Dodatkowe usługi, w zależności od potrzeb Klienta.

Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować transport mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Austrii do Polski? A może przeprowadzka z Polski do Austrii?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą świetną ofertą!

Piotr Dojcz - ekspert przeprowadzkowy
☎️ +48 608-870-970 |
 

Przeprowadzki do Austrii


Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png