Przeprowadzki i przewozy Francja - Polska - Francja

Firma przeprowadzkowa TDU wykonuje usługi transportowe na lini FRANCJA – POLSKA – FRANCJA. Wystarczy wskazać dowolne miejsce we Francji lub w Polsce, a nasi kierowcy odbiorą ładunek i dostarczą go w wyznaczone miejsce, jak również pomogą przy dalszym rozładunku oraz wniesieniu. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa - Paryż, Poznań - Lyon, Clermont - Kraków, Tuluza - Gdańsk, przeprowadzki Limoges - Wrocław, Katowice - Strasburg jak również w odwrotnych kierunkach.

Co oferujemy? 🔍


• PROFESJONALNE MIĘDZYNARODOWE USŁUGI PRZEPROWADZKOWE z Polski do Francji czy z Francji do Polski oraz usługi wykonywane na terenie samej Francji. Podejmujemy się transportu jednostkowych obiektów jak i większego lub całkowitego mienia klienta. Zazwyczaj całość usługi (załadunek, przewóz, rozładunek) zajmuje do 48 godzin.
• SZEROKI WACHLARZ USŁUG, w skład których wchodzi nie tylko transport dobytku i jego rozładunek – na życzenie klienta przeprowadzamy również potrzebny montaż.
• PERSONALIZACJA ZAMÓWIENIA – nie trzymamy się sztywnych zasad administracyjnych. Podejmujemy się również tych niestandardowych przeprowadzek. Wystarczy omówić z nami swoje potrzeby i oczekiwania, a przygotujemy odpowiednio elastyczna umowę, dopasowaną do klienta.
• BEZPIECZEŃSTWO ZAŁADUNKU, które gwarantuje nasze wieloletnie działanie w branży przeprowadzkowej. W przypadku przeprowadzek międzynarodowych przewożone rzeczy są częściej narażone na uszkodzenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby je zabezpieczyć. Z naszej strony zapewniamy odpowiednie materiały do pakowania oraz zabezpieczenia ładunku, takie jak folię pęcherzykową oraz stretch, papier pakowy, kartony oraz – na życzenie klienta – kartonowe szafy na ubrania.
• POMOC PRZY ROZŁADUNKU – oprócz standardowego załadunku i rozładunku, na prośbę klienta chętnie pomagamy również ze wnoszeniem oraz znoszeniem ładunku.
• MONTAŻ, DEMONTAŻ, PRZECHOWYWANIE – w ramach świadczonych przez nas usług jesteśmy wykwalifikowani do montażu oraz demontażu bardziej skomplikowanych obiektów. Udostępniamy również przestrzeń do przechowania ładunku.
• OSZCZĘDNOŚĆ PRZY WIELU ZLECENIACH – dla stałych klientów lub klientów, którzy wymagają kilku usług w tym samym czasie przygotowujemy indywidualną ofertę oszczędnościową – nawet do 60% taniej.

Mamy duże doświadczenie
w przeprowadzkach międzynarodowych i dzięki niemu wykonanie naszych usług na trasie FRANCJA – POLSKA – FRANCJA nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Oferujemy bardzo przystępne ceny, wysokie bezpieczeństwo ładunku oraz profesjonalne usługi montażowe. Możemy sprawić, ze zaoszczędzisz nawet do 60% pierwotnej ceny.


Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska - Francja:

Trasa: Poznań - Paryż Ilość kilometrów: 2600 km cena 2500-2700 zł,
Trasa: Warszawa – Lyon Ilość kilometrów: 3500 km) cena 3400-3900 zł,
Trasa: Tuluza - Kraków Ilość kilometrów 4200 km cena 4100-4600 zł,
Trasa: Clermont - Wrocław Ilość kilometrów: 3000 km cena 2900-3500 zł,
Trasa: Limoges - Katowice Ilość kilometrów: 3750 km cena 3600-4100 zł,
Trasa: Marsylia - Gdańsk Ilość kilometrów: 4200 km cena 4100-4700 zł,
Trasa: Montpellier - Bydgoszcz Ilość kilometrów: 3800 km cena 3700-4300 zł,
Trasa: Paryż - Warszawa Ilość kilometrów: 3200 km cena 3100-3600 zł,
Trasa: Strasburg - Lublin Ilość kilometrów: 2850 km cena 2700-3400 zł,
Trasa: Gdynia - Cannes ilość kilometrów: 3950 km cena 3800-4500 zł.

 

Co jeszcze znajduje się w cenie usługi? 🎁


Dodatki zależą od indywidualnych zapotrzebowań Klienta:
• Oferujemy ubezpieczenie ładunku na 500 000 zł oraz wyższe kwoty – na indywidualną prośbę klienta – w polskiej grupie towarzystw ubezpieczeniowych ERGO HESTIA. Bierzemy pełną odpowiedzialność za transportowane przez nas mienie. Gwarantujemy każdy rodzaj polisy w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń za granicą.
• Profesjonalny przewóz większych obiektów, który jest możliwy dzięki naszej flocie nowoczesnych furgonetek o pojemności 17, 22 oraz 40 m3. Ich wnętrze jest przystosowane do bezpiecznego transportu nawet najdelikatniejszych rzeczy.
• Usługi bezpośrednie – nie współpracujemy z firmami kurierskimi, nie korzystamy z usług spedycyjnych oraz nie stosujemy przeładunków; transport odbywa się jednym autem.
• Profesjonalny załadunek i rozładunek dobytku.
• Sprawdzone materiały zabezpieczające ładunek.
• Przyjazne nastawienie do klienta.

Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Francji? A może przeprowadzka z Francji do Polski?
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą świetną ofertą!

Piotr Dojcz - ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Francji


Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png