Przeprowadzki Francja - Polska - Francja

Firma przeprowadzkowa TDU prowadzi usługi transportowe na lini FRANCJA – POLSKA – FRANCJA. Wystarczy wskazać dowolne miejsce we Francji lub w Polsce, a nasi kierowcy odbiorą ładunek i dostarczą go w wyznaczone miejsce, jak również pomogą przy dalszym rozładunku oraz wniesieniu.

Co oferujemy?

 • PROFESJONALNE MIĘDZYNARODOWE USŁUGI PRZEPROWADZKOWE z Polski do Francji czy z Francji do Polski oraz usługi wykonywane na terenie samej Francji. Podejmujemy się transportu jednostkowych obiektów jak i większego lub całkowitego mienia klienta. Zazwyczaj całość usługi (załadunek, przewóz, rozładunek) zajmuje do 48 godzin.
 • SZEROKI WACHLARZ USŁUG, w skład których wchodzi nie tylko transport dobytku i jego rozładunek – na życzenie klienta przeprowadzamy również potrzebny montaż.
 • PERSONALIZACJA ZAMÓWIENIA – nie trzymamy się sztywnych zasad administracyjnych. Podejmujemy się również tych niestandardowych przeprowadzek. Wystarczy omówić z nami swoje potrzeby i oczekiwania, a przygotujemy odpowiednio elastyczna umowę, dopasowaną do klienta.
 • BEZPIECZEŃSTWO ZAŁADUNKU, które gwarantuje nasze wieloletnie działanie w branży przeprowadzkowej. W przypadku przeprowadzek międzynarodowych przewożone rzeczy są częściej narażone na uszkodzenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby je zabezpieczyć. Z naszej strony zapewniamy odpowiednie materiały do pakowania oraz zabezpieczenia ładunku, takie jak folię pęcherzykową oraz stretch, papier pakowy, kartony oraz – na życzenie klienta – kartonowe szafy na ubrania.
 • POMOC PRZY ROZŁADUNKU – oprócz standardowego załadunku i rozładunku, na prośbę klienta chętnie pomagamy również ze wnoszeniem oraz znoszeniem ładunku.
 • MONTAŻ, DEMONTAŻ, PRZECHOWYWANIE – w ramach świadczonych przez nas usług jesteśmy wykwalifikowani do montażu oraz demontażu bardziej skomplikowanych obiektów. Udostępniamy również przestrzeń do przechowania ładunku.
 • OSZCZĘDNOŚĆ PRZY WIELU ZLECENIACH – dla stałych klientów lub klientów, którzy wymagają kilku usług w tym samym czasie przygotowujemy indywidualną ofertę oszczędnościową – nawet do 60% taniej.
Mamy duże doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych i dzięki niemu wykonanie naszych usług na trasie FRANCJA – POLSKA – FRANCJA nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Oferujemy bardzo przystępne ceny, wysokie bezpieczeństwo ładunku oraz profesjonalne usługi montażowe. Możemy sprawić, ze zaoszczędzisz nawet do 60% pierwotnej ceny.

Przykładowe miejscowości między Polską a Francją do których najczęściej wykonujemy usługi:
Poznań - Paryż, Warszawa – Lyon, Kraków – Tuluza, Clermont - Wrocław, Limoges - Katowice, Marsylia - Gdańsk, Montpellier - Bydgoszcz, Paryż - Warszawa, Strasburg - Lublin, Gdynia - Cannes oraz między Poznaniem a Lyonem, Warszawą a Tuluzą, Renn esem a Krakowem, Gdańskiem a Bordeauxem, Wrocławiem a Paryżem czy Cannesem a Katowicami.
 
Co jeszcze znajduje się w cenie usługi?
Dodatki zależą od indywidualnych zapotrzebowań Klienta:
 • Oferujemy ubezpieczenie ładunku na 500 000 zł oraz wyższe kwoty – na indywidualną prośbę klienta – w polskiej grupie towarzystw ubezpieczeniowych ERGO HESTIA. Bierzemy pełną odpowiedzialność za transportowane przez nas mienie. Gwarantujemy każdy rodzaj polisy w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń za granicą.
 • Profesjonalny przewóz większych obiektów, który jest możliwy dzięki naszej flocie nowoczesnych furgonetek o pojemności 17, 22 oraz 40 m3. Ich wnętrze jest przystosowane do bezpiecznego transportu nawet najdelikatniejszych rzeczy.
 • Usługi bezpośrednie – nie współpracujemy z firmami kurierskimi, nie korzystamy z usług spedycyjnych oraz nie stosujemy przeładunków; transport odbywa się jednym autem.
 • Profesjonalny załadunek i rozładunek dobytku.
 • Sprawdzone materiały zabezpieczające ładunek.
 • Przyjazne nastawienie do klienta.
Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Francji? A może przeprowadzka z Francji do Polski?
Zapraszamy do kontaktu

Nasi partnerzy

 • logo2.jpg
 • logo3.jpg
 • logo4.jpg
 • logo1.png