Przeprowadzki i przewozy Hiszpania - Polska - Hiszpania

Świadczymy kompleksowe usługi przeprowadzkowe na trasie Hiszpania - Polska oraz Polska - Hiszpania. Specjalizujemy się w przeprowadzkach międzykrajowych i nasze doświadczenie jest gwarancją jakości naszych usług. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa - Barcelona, Poznań - Madryt, Sewilla - Kraków, Walencja - Gdańsk, przeprowadzki Saragossa - Wrocław, Katowice - Bilbao jak również w odwrotnych kierunkach. Dla naszej firmy najważniejsze jest bezpieczeństwo transportowanego ładunku oraz zadowolenie naszych Klientów.


Nasze usługi przeprowadzkowo transportowe, są: 🔍


• Wykonywane przez fachowców, z wieloletnim doświadczeniem w branży przeprowadzkowej oraz specjalistów w dziedzinie przeprowadzek międzykrajowych, którzy trasę Hiszpania - Polska jak również Polska - Hiszpania pokonywali bez szwanku wielokrotnie. Nie stosujemy sztywnych wymogów co do minimalnej czy maksymalnej wielkości ładunku. Transport i usługi przeprowadzkowe mienia z Polski do Hiszpanii lub na odwrót, zajmuje nam zazwyczaj do 48 godzin, wliczając to załadunek i rozładunek.
• Kompleksowe. To przede wszystkim transport z załadunkiem i rozładunkiem. Jednak na prośbę Klienta wykonujemy dodatkowe, mniejsze czynności, jak np. niezbędny montaż/demontaż sprzętu/mebli.
• Zawsze dostosowane według indywidualnego zapotrzebowania Klienta. Nie są nam straszne przeprowadzki niestandardowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby Klienta i nie ma problemu, abyśmy dostosowali umowę indywidualnie.
• Z gwarancją pełnego bezpieczeństwa transportowanych przedmiotów do Hiszpanii. Nasze samochody są w pełni dostosowane do przewozu obiektów o różnym stopniu wrażliwości. Dodatkowo dostarczamy wszelkich materiałów zabezpieczających jak kartonowe szafy do ubrań, papier pakowy, koce czy folię pęcherzykową. Zabezpieczenia ładunku na trasach międzynarodowych są szczególnie dokładnie zabezpieczane ze względu na wysokie zagrożenie uszkodzenia podczas długich podróży.
• Z pomocą przy załadowywaniu i rozładowywaniu. Oprócz standardowego załadunku i rozładunku naszych meblowozów, służymy pomocą również przy zniesieniu i wniesieniu przewożonych rzeczy, mebli i bagaży.
• Obejmują niestandardowe potrzeby Klienta, takie jak np. montaż i demontaż sprzętów/mebli. Posiadamy również do dyspozycji przestrzeń magazynową.
• Posiadają konkurencyjną, dobrą cenę. Ze względu na nasze elastyczne podejście do każdego zlecenia, możliwości połączenia zleceń na tej samej trasie, Klient może zaoszczędzić nawet do 60% ceny.

Bierzemy pełną odpowiedzialność
za transportowany przez nas ładunek. Nasze doświadczenie w transporcie na trasie Hiszpania - Polska, Polska - Hiszpania to gwarancja bezpiecznego oraz bezstresowego transportu przewożonego mienia.

Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska - Hiszpania:

 Trasa: Poznań - Barcelona Ilość kilometrów: 4250 km Cena: 6700 - 7000 zł
 Trasa: Warszawa - Madryt Ilość kilometrów: 6000 km Cena: 9500 - 10000 zł
 Trasa: Kraków - Sewilla Ilość kilometrów: 6500 km Cena: 10500 - 11000 zł
 Trasa: Walencja - Wrocław Ilość kilometrów: 4700 km Cena: 7000 - 7500 zł
 Trasa: A Coruna - Gdańsk Ilość kilometrów: 6200 km Cena: 10000 - 11000 zł
 Trasa: Saragossa - Katowice Ilość kilometrów: 5000 km Cena: 8000 - 8500 zł
 Trasa: Bilbao - Warszawa Ilość kilometrów: 5000 km Cena: 8000 - 9000 zł
 

Co jeszcze obejmuje cena? 🎁

• Ubezpieczenie w ERGO HESTIA na kwotę do 500 000 zł oraz wyższe (na prośbę Zleceniodawcy). Dysponujemy wszelkimi polisami na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń podczas transportu i przewozu.
• Niezawodna flota furgonetek o pojemności 17 m3, 22 m3 oraz 40 m3. W pełni przystosowane do przewozu obiektów różnej długości, zaopatrzone w dodatkowe materiały zabezpieczające.
• Zero firm i usług pośredniczących. Wykonujemy transport i przeprowadzki do Hiszpanii od początku do końca trasy samodzielnie.
• Fachowość obchodzenia się z ładunkiem.
• Otwartość na każde zapotrzebowania Klienta.

Nasze usługi to pasja i chęć niesienia radości z profesjonalnie wykonanej pracy. Każde zlecenie to dla nas nowe doświadczenie, nowe wnioski i spostrzeżenia, dzięki którym stajemy się coraz lepsi, przygotowani nawet na najbardziej nietypowe sytuacje.


Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport Twojego dobytku? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Hiszpanii? A może przeprowadzka z Hiszpanii do Polski?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą świetną ofertą!

Piotr Dojcz - ekspert przeprowadzkowy
☎️ +48 608-870-970 |
 

Przeprowadzki do Hiszpanii


Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png