Przeprowadzki międzynarodowe

Szybko i bezpiecznie w odległe miejsca!


Organizujemy przeprowadzki międzynarodowe - m.in. do Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Danii, Holandii, Austrii, Norwegii i Anglii, a także z tych krajów - do Polski.

Co możemy Ci zaoferować?

 • FRACHT KOŁOWY, MORSKI, LOTNICZY - przeprowadzki zagraniczne to nie tylko transport i przewozy międzynarodowe do krajów w Europie czy z nich do Polski, ale również do państw spoza Europy. Dokonujemy za Ciebie wszelkich formalności wraz z odprawą celną.
 • USŁUGĘ "DOOR TO DOOR" - przesyłkę odbieramy spod wskazanego adresu i dostarczamy bezpośrednio do rąk odbiorcy.
 • PAKOWANIE MEBLI I INNYCH PRZEDMIOTÓW I PRZYGOTOWANIE ICH DO TRANSPORTU - spakujemy zastawę, szklanki, książki, obrazy, lampy, sprzęt elektroniczny, itd. Korzystamy z profesjonalnych akcesoriów do pakowania, jak koce, folie bąbelkowe, papiery pakowe czy też specjalne kartony.
 • KOMPLEKSOWE USŁUGI: załadunek i rozładunek, wnoszenie i znoszenie mienia, pomoc w odprawie celnej i dokumentacji, pakowanie i rozpakowanie mienia, demontaż, montaż oraz magazynowanie.
 • DOŁADUNEK I ŁĄCZENIE ZLECEŃ - oszczędność do 60%, jeśli zachodzi taka potrzeba oraz życzenie klienta.
Ważne! Jeżeli masz do przewiezienia niewielki bagaż - także skontaktuj się z nami, a my przewieziemy Twoją paczkę w superatrakcyjnej cenie. Nie martw się - nie musisz od razu wynajmować całego samochodu! Już nasza w tym głowa, by transport Twoich przedmiotów odbył się w jak najbardziej optymalny (czasowo i kosztowo) sposób.

Co otrzymasz w cenie usługi?
Zamawiając przeprowadzkę międzynarodową, otrzymujesz:
 • Ubezpieczenie na kwotę 200 000 zł bądź wyższą (na specjalne życzenie) - ponosimy pełną odpowiedzialność za powierzony nam dobytek w czasie wykonywania usług transportowo-przeprowadzkowych i dotrzymywania terminów. Posiadamy wszystkie ważne ubezpieczenia oraz polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju i poza jego granicami.
 • Załadunek i zabezpieczenie mienia - wiemy doskonale, w jaki sposób załadować i zabezpieczyć Twoje mienie w aucie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprawne i w pełni bezpieczne układanie poszczególnych elementów wyposażenia w przestrzeni ładunkowej pojazdu.
 • Przewóz bez pośredników, przeładunków, spedycji, firm kurierskich itp. - transport bezpośredni tylko jednym autem.
 • Usługę skrojoną na miarę - dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.
 • Plan i przewóz - kompleksowo zaplanujemy całą trasę i obliczymy termin, w którym usługa będzie mogła być zrealizowana. Dopasujemy meblowóz lub inny środek transportu do gabarytów przewożonych towarów i dostarczymy je bezpiecznie we wskazane miejsce. Przeprowadzki za granicę jeszcze nigdy nie były tak proste przyjemne dla klienta!
 • Plastikowe pojemniki i materiały pakowe - pojemniki 50 i 60 litrowe oraz kartony przeprowadzkowe, folie stretch, folię bąbelkową czy taśmy klejące.
 • Naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie - wykonanie transportu rzeczy z Niemiec do Polski czy innej przeprowadzki zagranicznej to proces skomplikowany i wymagający. Powierz go nam i przejdź przez przeprowadzkę szybko i bezproblemowo! Możesz czerpać z naszych doświadczeń!
Nasza praca łączy się z pasją, dlatego też zawsze z pełnym zapałem, entuzjazmem i zaangażowaniem podchodzimy do powierzonych nam zadań. Z przyjemnością docieramy w odległe zakątki Europy i Świata dzieląc się pozytywną atmosferą:)

Interesuje Cię transport międzynarodowy? Chcesz wiedzieć ile kosztuje przeprowadzka do innego kraju lub ile kosztuje transport mebli? Zapytaj się!

Z nami świat stoi przed Tobą otworem!

Przeprowadzki międzynarodowe

 

Nasz fracht kołowy dla Ciebie.


linia-pionowa

Przykładowe usługi firmy TDU:

Przedstawiamy przykładowe miejscowości skąd oraz dokąd z Polski wykonujemy przeprowadzki zagraniczne: Poznań, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Śląsk, Pomorskie, Toruń, Szczecin, Zielona Góra, Łódź, Elbląg, Gdynia, Bydgoszcz, Elbląg, Sopot, Starogard Gdański, Wejherowo, Opole, Warszawy, Kielce, Lublin, Radom, Katowice, Krakowa, Bytom, Gliwice, Rzeszów, Olsztyn.
Z województw: warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, mazowieckie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie.
Przykładowe kraje realizowanych usług z/do Polski jak: Niemcy, Francja, Anglia, Polska - Szwajcaria - Polska, Włochy, Dania, Belgia, Holandia, Hiszpania, Portugalia, Austria, Norwegia, Irlandia, Finlandia, Szwecja oraz wiele innych.
biuroMasz pytania? zapraszam do kontaktu

Pozostałe strony serwisu

Nasi partnerzy

 • logo2.jpg
 • logo3.jpg
 • logo4.jpg
 • logo1.png