Okazje przeprowadzek łączonych - kierunki i terminy

Jadąc pojazdem z ładunkiem w jedną stronę możemy zabrać rzeczy kolejnego Klienta wracając tą samą drogą powrotną a tym samym kilometry Twojej trasy liczymy w jedną stronę. Zobacz proponowane przez nas terminy i kierunki przeprowadzek łączonych a tym samym zaoszczędź na kosztach swojego transportu. Może którąś z celów podróży dostosujemy do twoich potrzeb. Opisane poniżej kierunki tras, oznaczają że auto będzie jechało puste w podanym terminie i na wyznaczonej trasie.

 

Bydgoszcz - Norymberga, Niemcy


Data wyjazdu: 16-08-2018

Adres załadunku: Bydgoszcz, inne

Adres docelowy: Norymberga, inne
Maksymalna objętość mienia: 22m3
Maksymalna waga mienia: 1400 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta z Bydgoszczy przez Poznań, Lipsk - Norymberga. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce lub Niemczech. Możemy przewieść pojedyncze meble, bagaże, rzeczy lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz kontener z windą Peugeot boxer 22m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Gdańsk, Polska - Paryż, Francja


Data wyjazdu: 21-08-2018

Adres załadunku: Gdańsk, inne

Adres docelowy: Paryż, inne
Maksymalna objętość mienia: 17m3
Maksymalna waga mienia: 1500 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Gdańsk - Poznań - Hannover - Paryż. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech czy Francji. Mogą to być pojedyncze meble, rzeczy, bagaże lub przeprowadzka - dostępne auto bagażówka Fiat ducato 17m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Berno, Szwajcaria - Wrocław


Data wyjazdu: 23-08-2018

Adres załadunku: Berno, inne

Adres docelowy: Wrocław, inne
Maksymalna objętość mienia: 40m3
Maksymalna waga mienia: 3500 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Berno - Zurych - Drezno - Wrocław. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Francji, Czech. Możemy przewieść pojedyncze meble lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz MAN TGL z windą samozaładowczą zespół roboczy 3 - osobowy.
 

 

Haga, Holandia - Warszawa


Data wyjazdu: 24-08-2018

Adres załadunku: Haga, inne

Adres docelowy: Warszawa, inne
Maksymalna objętość mienia: 22m3
Maksymalna waga mienia: 1400 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Warszawa - Poznań - Berlin - Haga. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech czy Holandii. Możemy przewieść pojedyncze meble, bagaże lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz Peugeot boxer kontener z windą załadowczą 22m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Poznań - Herning, Dania


Data wyjazdu: 28-08-2018

Adres załadunku: Poznań, inne

Adres docelowy: Herning, Dania, inne
Maksymalna objętość mienia: 40m3
Maksymalna waga mienia: 3500 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu meblowozu Poznań - Berlin - Hamburg - Herning. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech, Danii. Może to być pojedynczy mebel, rzecz lub przeprowadzka - dostępne auto meblowóz MAN TGL z windą samozaładowczą 40m3 zespół roboczy 3 - osobowy.
 
Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport mebli łączony? Interesuje Cię przeprowadzka krajowa lub międzynarodowa?
Skontaktuj się z nami!
Tel:+48 608-870-970 |
 
 

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png