Okazje przeprowadzek łączonych - kierunki i terminy

Jadąc pojazdem z ładunkiem w jedną stronę możemy zabrać rzeczy kolejnego Klienta wracając tą samą drogą powrotną. Czasami posiadamy również dość wolną przestrzeń ładunkową jadąc w jedną stronę autem możemy przewieść oraz dopakować pojedyncze meble. Zobacz proponowane przez nas terminy i kierunki przeprowadzek łączonych. Może którąś z celów podróży dostosujemy do twoich potrzeb. Opisane poniżej kierunki tras, oznaczają że auto będzie jechało puste w podanym terminie i na wyznaczonej trasie.

 

Warszawa - Berlin, Niemcy


Data wyjazdu: 22-08-2017

Adres załadunku: Warszawa, inne

Adres docelowy: Poznań, inne
Maksymalna objętość mienia: 40m3
Maksymalna waga mienia: 3400 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Warszawa - Poznań - Berlin. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce lub Niemczech. Możemy przewieść pojedyncze meble lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz Man TGL z windą 40m3 zespół roboczy 3 - osobowy.
 

 

Poznań, Polska - Monachium, Niemcy


Data wyjazdu: 25-08-2017

Adres załadunku: Poznań, inne

Adres docelowy: Monachium, Niemcy, inne
Maksymalna objętość mienia: 22m3
Maksymalna waga mienia: 1300 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Poznań - Monachium. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Niemczech a nawet Francji. Może to być pojedynczy mebel lub przeprowadzka - dostępny samochód Kontener z windą 22m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Poznań - Gdynia


Data wyjazdu: 30-08-2017

Adres załadunku: Poznań, inne

Adres docelowy: Gdynia, inne
Maksymalna objętość mienia: 40m3
Maksymalna waga mienia: 3500 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Poznań - Bydgoszcz - Gdańsk - Gdynia. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce. Możemy przewieść pojedyncze meble lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz Man TGL z windą 40m3 zespół roboczy 3 - osobowy.
 

 

Gdańsk - Frankfurt nad Menem, Niemcy


Data wyjazdu: 04-09-2017

Adres załadunku: Gdańsk, Polska, inne

Adres docelowy: Poznań, inne
Maksymalna objętość mienia: 17m3
Maksymalna waga mienia: 1200 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu auta Gdańsk - Poznań - Frankfurt nad Menem. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce lub Niemczech. Możemy przewieść pojedyncze meble lub wykonać przeprowadzkę - dostępny meblowóz (bagażówka) Fiat Ducato 17m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

 

Eindhoven, Holandia - Poznań, Polska


Data wyjazdu: 07-09-2017

Adres załadunku: Eindhoven, inne

Adres docelowy: Poznań, inne
Maksymalna objętość mienia: 22m3
Maksymalna waga mienia: 1400 kg

Cena przeprowadzki już od: do uzgodnienia
Uwagi do przeprowadzki: możemy przewieść i zabrać ładunek z dowolnej miejscowości która znajduje się na trasie przejazdu meblowozu Eindhoven - Poznań. Możemy również zabrać Państwa ładunek z dowolnego innego miejsca w Polsce, Holandii lub Niemczech. Może to być pojedynczy mebel, bagaż lub przeprowadzka - dostępny samochód Fiat ducato Kontener z windą 22m3 zespół roboczy 2 - osobowy.
 

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png