Opinie o firmie

TDU - Przeprowadzki często polecane w internecie 💌


Rzetelnie, terminowo, odpowiedzialnie oraz miło i przyjemnie. Tak wypowiadają oraz określają naszą pracę klienci. Wyrażają aprobatę oraz doceniają sposób w jaki działamy. Świadczyliśmy już usługi dla bardzo wymagających kontrahentów, którzy nie zawiedli się na naszej pracy oraz tych dużo mniej skomplikowanych o wyższym stopniu trudności i logistyki. Poczucie pewności, bezpieczeństwa jak również przekonania klientów o fachowości naszych usług przeprowadzkowych wyrażone w opiniach i referencjach napawają nas niesłabnącą satysfakcją zawodową, osobistą i życiową.

Przykładowe opinie naszych klientów 💗


Fabian Barszcz

Godna polecenia firma, akcja przeprowadzona szybko i sprawnie, brak zastrzeżeń. Kierowca prowadził jakby miał za sobą cenne 50-cioletnie doświadczenie, przyjechał szybciej niż pociąg w teleexpresie, był ostrożny niczym saper, precyzyjny jak husqvarna i uprzejmy niczym ministrant chodzący po kolędzie! Znakomity kontakt telefoniczny i przyzwoite ceny. Serdecznie polecam!

Pełen profesjonalizm. Przeprowadzka dotyczyła trasy Niemcy-Polska. Panowie przyjechali punktualnie, zabezpieczyli towar rewelacyjnie - nic nie uszkodziło się w długiej drodze. Kontakt świetny, Panowie cierpliwi i słowni i konkretni. Polecam !

Anna S.

Trasa Francja-Polska. Przeprowadzka dokonana bardzo szybko, mienie zabezpieczone profesjonalnie i z wielką dbaloscia. Świetny kontakt. Obsługa bardzo miła, uprzejma i cierpliwa. Jak najbardziej polecam!!!

Należy pochwalić firmę za szybkość realizacji zamówienia i fachową, niedrogą pomoc przy wyniesieniu i wniesieniu mienia :) Szybko i sprawnie! Polecam


Więcej opinii na Google 📧

Więcej opinii na Facebooku 📧

 


Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png