Przeprowadzki i przewozy Niemcy - Polska - Niemcy

Profesjonalny i przyjemny transport mebli, rzeczy i bagaży 🚀

Firma TDU z Poznania wykonuje stałe kursy przeprowadzkowe na trasie Polska - Niemcy do stolicy RFN, Zagłębia Ruhry, jak również do Nadrenii, Bawarii czy Saksonii. Odbierzemy ładunek z dowolnego miejsca w Polsce oraz w Niemczech i przewieziemy go na czas we wskazane miejsce. Przewozimy i wnosimy bez narażania na zbędne koszty i cenę gdyż wykonujemy stałe przewozy między Polską a Niemcami.

Co możemy Ci zaoferować? 🔍


• SZYBKIE I PRZYJEMNE PRZEPROWADZKI z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski jak również usługi wykonywane na terenie samych Niemiec - przewóz pojedynczych przedmiotów (standardowych i niestandardowych) oraz całych dobytków. W większości przypadków załadunek i pokonanie całej trasy nie zajmuje więcej niż dobę od przyjęcia zamówienia.
• KOMPLEKSOWE USŁUGI - dla osób przymierzających się do przeprowadzki lub transportu bagażowego oferujemy nie tylko przewóz mebli, rzeczy i bagaży na trasie Polska - Niemcy, ale również dodatkowe usługi wykonywane pod wskazanym adresem, jak np. montaż przewiezionych rzeczy.
• INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - elastyczna oferta i możliwość sporządzenia umowy przeprowadzkowej na "nietypowych warunkach". Powiedz nam, czego oczekujesz, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i możliwości.
• PAKOWANIE ORAZ ZABEZPIECZANIE MEBLI I ŁADUNKU - stosujemy i dostarczamy profesjonalne materiały pakowe: koce, folie pęcherzykową, folię stretch, kartony, papier pakowy czy nawet kartonowe szafy ubraniowe.
• ZAŁADUNEK, ROZŁADUNEK + ZNOSZENIE I WNOSZENIE - przewożonych podczas przeprowadzki lub transportu przedmiotów.
• USŁUGI DEMONTAŻOWE, MONTAŻOWE I MAGAZYNOWE - demontujemy, wstawiamy i montujemy rzeczy we wskazanym miejscu oraz w razie konieczności zapewniamy bezpieczne powierzchnie magazynowe.
• ŁĄCZENIE ZLECEŃ - jeśli zachodzi taka potrzeba, życzenie klienta, a tym samym możliwości zmniejszenia kosztów Twojej usługi nawet o 50%. Więcej informacji uzyskasz w dziale okazje!

🧗‍♂️ Doświadczenie naszej firmy w pokonywaniu tras do Niemiec i z powrotem pozwala na ograniczenie zbędnych kosztów. Nawet jeżeli masz do przewiezienia tylko jeden pakunek - skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie tę usługę w korzystnej cenie. Dzięki możliwości łączenia zleceń oszczędzasz nawet do 50% pierwotnej ceny - gdy możemy zabrać właśnie Twój ładunek a tym samym nie jedziemy na pusto w jedną stronę.

Średnie ceny usług ⚖️ transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska - Niemcy liczonych w jedną stronę:

 Trasa: Poznań - Berlin Ilość kilometrów: 600 km Cena: 900 - 1100 zł
 Trasa: Warszawa - Hannover Ilość kilometrów: 1640 km Cena: 1600 - 1800 zł
 Trasa: Kraków - Monachium Ilość kilometrów: 1870 km Cena: 1900 - 2200 zł
 Trasa: Dortmund - Wrocław Ilość kilometrów: 1550 km Cena: 1500 - 1700 zł
 Trasa: Hamburg - Gdańsk Ilość kilometrów: 1600 km Cena: 1700 - 2000 zł
 Trasa: Stuttgart - Katowice Ilość kilometrów: 2000 km Cena: 2100 - 2300 zł
 Trasa: Kolonia - Warszawa Ilość kilometrów: 2200 km Cena: 2300 - 2600 zł


Co jeszcze otrzymasz w cenie usługi? 🎁


W zależności od indywidualnych ustaleń:
• Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł bądź wyższą (na specjalne życzenie) w Ergo Hestia - jesteśmy w pełni odpowiedzialni za powierzony nam dobytek. Posiadamy wszystkie ważne polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków poza granicami kraju.
• Bezstresowy przewóz mebli i sprzętów - nowoczesne samochody z windą załadowczą o różnych pojemnościach (od 17 m3, 22 m3, aż po duże ciężarówki o pojemności 40 m3) - zdjęcia aut. Konstrukcje te są specjalnie dostosowane do wykonywania przeprowadzek oraz przewozów mebli, rzeczy i bagaży.
• Przewóz bez pośredników, przeładunków, firm kurierskich, spedycji itp. - tylko transport bezpośredni naszym autem, rzetelnie i bez lipy.
• Załadunek oraz zabezpieczenie mienia - w celu bezpiecznego ułożenia, zapakowania i przewiezienia rzeczy.
• Materiały pakowe i plastikowe pojemniki - dla prawidłowego oraz fachowego spakowania Twojego mienia na czas usługi przeprowadzkowej.
• Plan całego przedsięwzięcia - ludzkie, rzetelne i fachowe podejście.

Pracujemy z dobrą energią, pozytywnym nastawieniem, zapałem i zaangażowaniem. Zapewniamy zadowolenie z miłej oraz przyjemnie wykonanej usługi 🌈☀️

Chcesz wiedzieć więcej, ile kosztuje transport mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Niemiec? A może przeprowadzka z Niemiec do Polski?

Z przyjemnością szybko i wygodnie Ci odpowiem lub porozmawiam 🙂

biuro i kontakt do firmy przeprowadzkowej
Piotr Dojcz - ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Niemiec


Więcej zdjęć z wykonanych usług
 
linia-pionowa

Pewnie i na czas z firmą TDU

Przykładowe nasze najczęstsze usługi w 24 godziny od zamówienia oraz często obsługiwane miasta między Polską a Niemcami: Przeprowadzki z Gdańska do Monachium, przewozy mebli między Stuttgartem a Poznaniem, przewóz rzeczy i bagaży Warszawa a Frankfurt nad Menem, Norymberga Kraków, usługi transportowe z wniesieniem z Dortmundu do Wrocławia, transport mebli Kolonia Katowice, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, tanie usługi z Berlina do Warszawy, Bydgoszcz, Essen, transport okolice oraz całe Niemcy, Olsztyn, Gdyni, Łódź, Lipsk, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli i okolice, fora Zielona Góra, przewozy mebli Gliwice Berlin, Wrocław, transport mebli z Poznania do Hannoveru w super cenie z wniesieniem, przeprowadzki między Hamburgiem a Warszawą, czy z Bremen i do innych miast, Wrocław, firma i usługi z Katowic do Berlina, Kraków, Bytom, Gliwice, Norymberga, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki Gdańsk Mannheim, Drezno. Z województw: warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, mazowieckie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie.

A może usługa do innego kraju ?Pozostałe strony serwisu

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png