Przeprowadzki i przewozy Włochy - Polska - Włochy

Nasza firma specjalizuje się już od wielu lat w przeprowadzkach międzykrajowych na trasie Włochy - Polska, Polska - Włochy. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa - Rzym, Poznań - Turyn, Neapol - Kraków, Mediolan - Gdańsk, przeprowadzki Florencja - Wrocław oraz Katowice - Bolonia jak również w odwrotnych kierunkach. Państwa dobytek będzie z nami całkowicie bezpieczny. Zapewnieniem o wysokiej jakości naszej pracy świadczy spora ilość zleceń międzykrajowych, nasze wieloletnie doświadczenie oraz dobre przystępne ceny.


Zapewniamy Państwa, że: 🔍


• Nasi pracownicy wiedzą co robią! Ich wieloletnie doświadczenie w tej branży gwarantuje bezpieczeństwo i sukces transportu. Również wielokrotnie zrealizowane usługi transportowo-przeprowadzkowe z Włoch do Polski oraz z Polski do Włoch są dodatkowym atutem naszego zespołu. 
• Nie wyznaczamy ograniczeń co do przewożonych ładunków, mebli, rzeczy i bagaży a tym samym całego załadunku oraz wnoszenia przewożonego bagażu. Postaramy się spełnić wszelkie oczekiwania naszego Klienta.
• Nie ograniczamy się jedynie do podstawowych usług. W razie potrzeby służymy pomocą przy montażu i demontażu.
• Wychodzimy na przeciw nawet nietypowym potrzebom przeprowadzkowym. Bezproblemowo dostosowujemy umowę do indywidualnego Klienta.
• Państwa dobytek będzie z nami bezpieczny. Naturalnie posiadamy w pełni wyposażone pojazdy oraz zapewniamy pomniejsze materiały zabezpieczające.
• Służymy pomocą również poza naszymi standardowymi obowiązkami. Nie tylko załadujemy i rozładujemy. Jesteśmy do dyspozycji także przy znoszeniu i wnoszeniu. Nie muszą się Państwo obawiać, że zostaną Państwo bez pomocy.
• Niestraszne nam niestandardowe potrzeby Klienta. Jesteśmy wykwalifikowani oraz przygotowani na ewentualny demontaż i montaż mebli, sprzętów i innych przedmiotów nawet za granicą kraju.
• Z nami Państwo nie przepłacą, a istnieje możliwość, że nawet Państwo zaoszczędzą! Zapraszamy do dokładnego omówienia z nami swojego zlecenia. Oferujemy możliwości doładunku oraz łączenia zleceń na podobnej trasie a tym samym jest możliwość nawet 60% zniżki.

Trasę
Włochy - Polska, Polska - Włochy pokonujemy zazwyczaj w 36 godzin, wliczając to załadunek i rozładunek. Jeździmy rozsądnie, mając na uwadze bezpieczeństwo ładunku, planujemy wcześniej logistycznie całą trasę a tym samym dotrzymujemy się umówionego wcześniej terminu załadunku i rozładunku.

Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska - Włochy:

 Trasa: Poznań - Rzym Ilość kilometrów: 3500 km Cena: 5300 - 5800 zł
 Trasa: Warszawa - Turyn Ilość kilometrów: 3300 km Cena: 5000 - 5500 zł
 Trasa: Kraków - Mediolan Ilość kilometrów: 2700 km Cena: 4200 - 4600 zł
 Trasa: Neapol - Wrocław Ilość kilometrów: 3650 km Cena: 5600 - 6000 zł
 Trasa: Wenecja - Gdańsk Ilość kilometrów: 3000 km Cena: 4500 - 5000 zł
 Trasa: Florencja - Katowice Ilość kilometrów: 2500 km Cena: 3900 - 4400 zł
 Trasa: Bolonia - Warszawa Ilość kilometrów: 2850 km Cena: 4400 - 4800 zł
 

Co jeszcze zapewniamy w cenie? 🎁

• Finansowe zabezpieczenie w Towarzystwie Ubezpieczeń na kwotę 500 000 zł, z możliwością zwiększenia kwoty po indywidualnym omówieniem tego z Klientem. Oferujemy polisy na wypadek nieprzewidzianych, nieszczęśliwych zdarzeń.
• Odpowiednio przygotowaną i wyposażoną flotę meblowozów. Dysponujemy samochodami o pojemności 17, 22 i 40 m3. Profesjonalny przewóz dużych gabarytów i rzeczy, który jest możliwy dzięki naszej flocie nowoczesnych meblowozów. Ich wnętrze i przestrzeń ładunkowa jest przystosowana do bezpiecznego transportu nawet najdelikatniejszych bagażu za granic ę.
• Bezpośrednie usługi bez przeładunków i firm kurierskich. Wykonujemy przewozy i przeprowadzki do Włoch od samego początku do końca trasy samodzielnie.
• Profesjonalne zajęcie się i obchodzenie z transportowanym dobytkiem Klienta.
• Pro ludzkie podejście do Klienta oraz powierzonego nam całego dobytku życia z obchodzeniem się z należytą troską i czułością o całe przewożone rzeczy.

 
 
Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport Twoich rzeczy? Interesuje Cię przeprowadzka z Włoch do Polski? A może przeprowadzka z Polski do Włoch?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą świetną ofertą !

Piotr Dojcz - ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Włoch


Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png