Firma przeprowadzkowa i ekipa - Solidna, Fachowa, Rzetelna!

Nasza firma przeprowadzkowa specjalizuje się w przeprowadzkach miejskich, krajowych i zagranicznych.

Oferujemy usługi w podstawowym zakresie (transport pojedynczych mebli, przeprowadzki małych mieszkań) oraz duże przeprowadzki firm i instytucji. 
Pomożemy Państwu w kompleksowym zorganizowaniu usługi od A do Z. Wybranie naszej firmy przeprowadzkowej to stuprocentowa pewność profesjonalnie wykonanych usług w Poznaniu i nie tylko.

biuro firmy przeprowadzkowejNa polskim rynku firma działa już od ponad 7 lat. Nasz doświadczony i wyspecjalizowany zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych ludzi gdyż usługi wykonujemy z zamiłowania a nie z przymusu.
Jesteśmy ambitnymi i kreatywnymi ludzi, myślącymi zawsze w pracy. Dzięki temu że nie popadamy w rutynę, a nasze usługi przeprowadzkowe już od wielu lat utrzymują się na solidnym poziomie. Zapewniamy wykonanie wszelkich prac związanych z przeprowadzką oraz transportem po wcześniejszym uzgodnieniu naszych obowiązków z Klientem. Bogate zaplecze techniczne gwarantuje wykonanie zleceń profesjonalnie i bez zbędnych kosztów. Posiadamy odpowiednie samochody ( m.in. meblowozy ) oraz sprawdzoną, solidną kadrę, dlatego nasza ekipa przeprowadzkowa nie boi się podejmowania nowych wyzwań.✔ Szczególną uwagę przywiązujemy do solidności i wysokiej jakości naszej pracy.

✔ Oferujemy konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjacji.
✔ Usługi jakie świadczymy kierujemy do szerokiej grupy odbiorców.


Wszystkie nasze usługi transportowo - przeprowadzkowe są ubezpieczone: od załadunku poprzez transport aż do rozładunku i ustawienia w miejscu docelowym. Nasze zaangażowanie, solidność i precyzja sprawiają, że Klienci wyrażają duże zadowolenie z naszych usług. To właśnie Klienci są dla nas zawsze najważniejsi!

Połączenie grona miłych i zawsze sympatycznych ludzi, lubiących swoją pracę, pozwoliło na stworzenie solidnej oraz zaufanej marki. Zapewniamy Państwu dobrą jakość usług.

Zaufaj i wybierz TDU aby twoja przeprowadzka nie wyglądała czasami jak na poniższym filmie :-)

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png