TDU | Przeprowadzki Poznań, Krajowe i Międzynarodowe | Cennik

cennik przeprowadzki transportu bagażówką 17m3

Bagażówka: typu bus furgon (mieści wyposażenie 1-pokoju, małej kawalerki lub przewiezie 5 europalet)

Ładowność 1,5 T

od 70 zł za godzinę ⚠

(pomoc w załadunku i rozładunku w cenie wynajmu auta bagażowego)
wnoszenie i znoszenie od 35zł/h za każdego pomocnika
 
transport / przeprowadzki w kraju i za granicą od 1,40 zł/km

cennik transportu, przeprowadzki krajowej i zagranicznej kontenerem 22m3

Kontener z windą: (pomieści wyposażenie 2-3 pokojowego mieszkania, dużej kawalerki lub 8 europalet)

Ładowność 1,2 T

od 100 zł za godzinę ⚠

(pomoc w załadunku i rozładunku w cenie wynajmu samochodu)
wnoszenie i znoszenie od 35zł/h za każdego tragarza
 
w trasie płacisz tylko za przejechany kilometr od 2,00 zł/km

cena przeprowadzki i przewozu krajowego i zagranicznego meblowozem 40m3

Meblowóz z windą: (przeprowadzisz 4-6 pokojowe mieszkanie, mały dom lub firmę, zmieści 15 europalet)

Ładowność 3,3 T

od 150 zł za godzinę ⚠

(pomoc w załadunku i rozładunku w cenie wynajmu meblowozu)
wnoszenie i znoszenie od 35zł/h za każdego pomocnika
 
transport / przeprowadzki międzynarodowe i krajowe od 3,50 zł/km

Cennik Twojej bezpiecznej przeprowadzki i transportu:

✅ Powyższe ceny godzinowe dotyczą przeprowadzki, usługi transportowej, przewozu mebli, rzeczy lub samego transportu bagażowego na terenie Poznania, Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Gdańska i okolic tych miast ( powyższy cennik godzinowy wynajmu auta, zawiera już opłatę za przejechane kilometry w obrębie miasta ).⚠

✅ Poza granicami miast i kraju z dowolnego miejsca w całej Polsce jak i za granicą na przewozy oraz przeprowadzki krajowe, międzymiastowe i zagraniczne, oferujemy dobrą stawkę kilometrową: cena już od 1,40 zł za przejechany kilometr ( liczone w jedną lub w dwie strony ) uzależnione od terminu, wariantu usługi i wielkości wynajętego auta.

✅ Ceny uzależnione są od ilości przewożonych i transportowanych rzeczy, a tym samym gabarytu potrzebnego samochodu i dystansu do przebycia. U nas im dalej, tym taniej w trasie za przejechany kilometr w całej Europie !

 

👬 Pomoc – wnoszenie i znoszenie mienia: to koszt 35 złotych za godzinę pracy jednego pracownika oraz za każdą kolejną osobę. *

Cena pomocnika doliczana jest to do powyższych stawek kilometrowych wynajętego auta bagażowego z kierowcą przy przewozie między miastami ( czas liczony jest tylko przy załadunku i rozładunku rzeczy a nie w czasie przejazdu bagażówką czy  meblowozem w trasie ).

* Pomoc przy transporcie w obrębie jednego miasta ( np. Poznania ), doliczany jest koszt 35 zł/h za każdą dodatkową pomoc osoby we wnoszeniu i znoszeniu mienia. W cenie godzinowej wynajętego auta jest już wliczona darmowa pomoc kierowcy przy załadunku i zabezpieczeniu rzeczy ( czas liczony jest od momentu podjazdu auta na załadunek, przejazdu aż do całkowitego rozładunku mebli, rzeczy i bagaży ).


🚚 Jesteśmy w stanie pomóc przy przeprowadzce międzynarodowej lub transporcie dowolnej rzeczy z każdego miejsca w kraju jak i za granicą ( w całej Europie ), bez narażania na zbędne koszty dzięki stałym połączeniom, usługą przy okazji oraz kilometrom liczonym w jedną stronę.

🤝 Istnieje możliwość negocjowania standardowego cennika, w zależności od rodzaju zamówienia przeprowadzki, transportu lub samego przewozu.


🔍 Co wpływa na cenę przeprowadzki ?

 Wielkość auta, ilość, gabaryty i waga przewożonego mienia (dodatkowa opłata za przenoszenie: pianina, fortepianu, antyków czy przedmiotów powyżej 100 kg).
• Zakres prac i rodzaj ( znoszenie i wnoszenie, utylizacja, demontaż, montaż mebli, prace adaptacyjne i porządkowe ).
• Liczebność ekipy – liczba osób niezbędnych do załadunku i rozładunku towarów.
• Pakowanie i dodatkowe zabezpieczenia mebli, szkła, porcelany, antyków i innego mienia.
• Ubezpieczenie dodatkowe, sporządzenie umowy na „nietypowych warunkach”.
• Termin – przeprowadzka międzynarodowa lub krajowa zamówiona z dużym wyprzedzeniem będzie tańsza.
• Długość trasy ( kilometry liczone w jedną stronę lub dwie strony, uzależnione od terminu i wariantu przeprowadzki ).
• Magazynowanie i sporządzenie dokumentacji z odprawą celną.
• Koszty ewentualnych autostrad i promów.


🎁 Co otrzymasz w cenie przeprowadzki lub przewozu ?

➀ Profesjonalna wycena usługi: możliwość oględzin u klienta, indywidualna wycena i negocjacja bez ukrytych kosztów.
➁ Ubezpieczenie standardowe na kwotę 200 000 zł.
➂ Indywidualny plan transportowo-przeprowadzkowy, przewozu krajowego lub międzynarodowego.
➃ Profesjonalna obsługa doświadczonych, zgranych, przyjemnych, kulturalnych oraz niepijących i niepalących fachowców.
➄ Szybka realizacja  wykonanie usługi przeprowadzkowo-transportowej nawet w samym dniu zamówienia.
➅ Bezpłatna pomoc kierowcy w celu odpowiedniego zabezpieczenia mienia, rzeczy i bagażu na aucie ( korzystając z naszych firmowych materiałów ).
➆ Plastikowe pojemniki do spakowania Twojego mieszkania, domu, biura a nawet całej firmy ( wynajęcie za kaucją 30zł/szt ).
➇ Przy zamówieniu tylko samego transportu otrzymujesz również darmową pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku w celu prawidłowego zabezpieczenia rzeczy na samochodzie.
➈ Materiały pakowe do przeprowadzki krajowej i międzynarodowej w całej Europie, firmowe kartony ( o różnych wielkościach – małe lub duże ), koce, folie stretch czy kartonowe szafy ubraniowe.


🎯 Idealna cena i jakość Twojej przeprowadzki ?

• -15% dla nowych i stałych klientów z polecenia w Poznaniu, Polsce i za granicą na szybkie zamówienia przewozowe
• -50% na przewozy i przeprowadzki łączone, krajowe i zagraniczne mieszkań, domów czy firm. Więcej informacji uzyskasz w dziale okazje


Zapewniamy działania na wysokim poziomie w prawdzie i na „petardzie” z pozytywną energią ! Bez lipy i ściemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem w miłej i przyjacielskiej atmosferze oraz zawsze w możliwie jak najlepszej cenie ❤️👌🧨


Poznaj zespół firmy TDU Przeprowadzki Poznań w akcji 👇

 

Cena przeprowadzki krajowej oraz międzynarodowej ustalana jest indywidualnie z powodu wielu czynników wpływających na koszt takiego zlecenia.

Chcesz zapytać o szczegóły, zamówić lub otrzymać darmową wycenę usługi bez ukrytych kosztów, interesuje Cię ile kosztuje przeprowadzka, transport mebli, przewóz rzeczy lub bagażu z kierowcą, dodatkową osobą czy większą ekipą ? Zastanawiasz się może, jaka usługa lub jakie auto będzie dla Ciebie odpowiednie ?

 

Zapytaj o szczegóły i otrzymaj szybką bezpłatną wycenę 🛎

Piotr Dojcz – Specjalista ds. Przeprowadzek

👉 Sprawdź opinie o naszej firmie w Google! ⭐⭐⭐⭐⭐4.8

 

„Zdaniem naszych klientów jesteśmy rzetelną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje.”

 

 

Więcej sposobów kontaktu

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę