Przeprowadzki Krajowe i przewozy międzymiastowe

Przyjemna przeprowadzka i usługa transportowa – to lepszy start!

Oferta Twojej fachowej przeprowadzki i przewozu? 🔍

• PRZEPROWADZKI KRAJOWE Z DOWOLNEGO MIEJSCA – oferujemy tanie przeprowadzki: Poznań, Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice i okolice oraz krajowy transport międzymiastowy w całej Polsce z dowolnego miejsca.
• PRZEPROWADZKI MAŁE I DUŻE – zajmujemy się zarówno transportem drobnych bagaży, jak i wielkogabarytowych przedmiotów. Bezpiecznie przewieziemy pojedyncze przedmioty, meble, rzeczy i bagaże jak i cały Twój dobytek na terenie całego kraju.
• PRZEPROWADZKI „POD KLUCZ” – obejmujące także pakowanie mienia, jego znoszenie i wnoszenie, demontaż i montaż oraz transport mebli i wszelkich domowych sprzętów.
• RELOKACJE biur, przedsiębiorstw, firm, instytucji, hal produkcyjnych – szybko i bezproblemowo.
• TRANSPORT CIĘŻKICH I NIEKONWENCJONALNYCH ŁADUNKÓW – z nami transport maszyn, fortepianów, pianin, antyków czy dzieł sztuki odbędzie się ekspresowo i bez obawy o ich uszkodzenie.
• DOSTARCZENIE MATERIAŁÓW PAKOWYCH – profesjonalne opakowania i magazynowanie przedmiotów pod przeprowadzki międzymiastowe w całej Polsce.


Ważne!
 Zajmujemy się też utylizacją mebli, rzeczy, sprzętu RTV, AGD oraz niszczeniem dokumentów. Pozbędziemy się również każdego wyeksploatowanego i niepotrzebnego sprzętu komputerowego.


Średnie nasze ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trenie całego kraju:

 Trasa: Warszawa – Poznań Ilość kilometrów: 650 km Cena: 900 – 1200 zł
 Trasa: Kraków – Poznań Ilość kilometrów: 900 km Cena: 1300 – 1400 zł
 Trasa: Gdynia – Wrocław Ilość kilometrów: 980 km Cena: 1400 – 1500 zł
 Trasa: Gdańsk – Wrocław Ilość kilometrów: 1100 km Cena: 1500 – 1600 zł
 Trasa: Katowice – Gdańsk Ilość kilometrów: 1030 km Cena: 1400 – 1600 zł
 Trasa: Szczecin – Katowice Ilość kilometrów: 1160 km Cena: 1600 – 1700 zł
 Trasa: Wrocław – Warszawa Ilość kilometrów: 760 km Cena: 1100 – 1300 zł


Łączenie zleceń przeprowadzek i przewozów rzeczy, mebli i bagaży ze zbliżonymi trasami i terminami w Polsce pozwala na ograniczenie kosztów. Oferta przygotowywana jest indywidualnie, zależnie od zakresu prac. Zawsze staramy się w jak największym stopniu odpowiadać na Państwa oczekiwania.


Co otrzymasz w cenie przeprowadzki? 🎁

Ubezpieczenie na kwotę 500 000 złotych w Ergo Hestia.
• Pomoc w określeniu Twoich potrzeb i przygotowanie kompleksowej oferty.
• Zarządzanie logistyczne – opracowane planu przebiegu całej usługi, dzięki któremu przeprowadzka krajowa przebiegnie bardzo sprawnie.•
• Profesjonalny transport rzeczy – samochód do przeprowadzki dostosowany do przewozu Twojego mienia wraz z kompetentnym kierowcą.
• Pełne zaangażowanie naszych fachowców i wsparcie na każdym etapie współpracy.


Planujesz przeprowadzić się do innego miasta i zastanawiasz się, ile kosztuje przeprowadzka? A może potrzebujesz pomocy w transporcie rzeczy na terenie kraju?

Zapytaj o ofertę i wycenę Twojej przeprowadzki lub transportu❗️

Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Fachowy transport, przeprowadzki i przewozy w całej Polsce

TDU na terenie całego kraju !

Przeprowadzki krajowe z Gdańska, przewozy mebli między Warszawą a Poznaniem, przewóz rzeczy i bagaży Warszawa a Kraków, Poznań Kraków, usługi transportowe z wniesieniem z Krakowa do Wrocławia, transport mebli Warszawa Katowice cennik, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, tanie usługi z Gdyni do Warszawy, Bydgoszcz, Gdynia, Olsztyn, Gdyni, Łódź, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli firmy i okolice, fora Zielona Góra, przewozy mebli Gliwice, Wrocław, transport mebli z Poznania do Warszawy w super cenie z wniesieniem, przeprowadzki krajowe między Warszawą a Krakowem, czy z Wrocławia i do innych miast, Katowice, firma i usługi z Szczecina do Łodzi, Kraków, Bytom, Gliwice, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki krajowe Warszawa.
Z województw: warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, mazowieckie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie sprawdź na forum, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie.

Poznaj zespół TDU Przeprowadzki w akcji 👇

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę