Przeprowadzki i przewozy Austria - Polska - Austria

Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy przeprowadzkowo-transportowej do przewozu mebli oraz sprzętu na trasie Polska – Austria – Polska, to zapoznaj się z naszą ofertą. TDU to poznańska firma przeprowadzkowa, która charakteryzuje się indywidualnym podejściem do Klienta oraz rzetelnym wykonaniem usług w przystępnej cenie. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa – Wiedeń, Poznań – Wiedeń, Innsbruck – Warszawa, przeprowadzki Graz – Poznań jak również w odwrotnych kierunkach.

Co możemy zaoferować? 🔍

 • PROFESJONALNY TRANSPORT PRZEPROWADZKOWY – od wielu lat zajmujemy się transportem podczas przeprowadzek, dlatego też nasze usługi są zawsze wykonywane profesjonalnie i bezpiecznie z należytą starannością oraz dbałością o najmniejsze detale podczas całej usługi.
 • PRZYJEMNY I BEZPIECZNY ZAŁADUNEK ORAZ ROZŁADUNEK – zajmujemy się pomocą w rozładunku bagażu oraz jego wnoszeniu i znoszeniu, dostarczamy również materiały pakunkowe, które są doskonałym zabezpieczeniem dla Państwa bagażu jak również spokoju podczas trwania całej usługi o powierzone nam mienie.
 • USŁUGI MONTAŻOWE ORAZ DEMONTAŻOWE – świadczymy usługi montażowe oraz demontażowe, pomożemy Ci w złożeniu mebli oraz w jego odpowiednim ustawieniu. Powiedz nam, czego oczekujesz, a na pewno postaramy się dopasować ofertę do Twoich potrzeb oraz możliwości.
 • PAKOWANIE ORAZ ZABEZPIECZANIE – stosujemy oraz dostarczamy bardzo dobre materiały pakowe jak: koce, folie pęcherzykową, folię stretch, kartony, specialny papier pakowy czy nawet ubraniowe szafy kartonowe.
 • ZNOSZENIE I WNOSZENIE z pełnym zapałem na każde piętro przewożonych podczas przeprowadzki przedmiotów, mebli czy bagaży.
 • USŁUGI MAGAZYNOWE – zapewniamy różne oraz odpowiednio dopasowane powierzchnie magazynowe do ilości przechowywanego mienia.
 • OSZCZĘDNOŚĆ CENY DZIĘKI DOŁADUNKOM I ŁĄCZENIEU ZLECEŃ – oszczędność do 60%, jeśli zachodzi taka potrzeba, życzenie klienta oraz możliwości, a tym samym zmniejszenia kosztów Twojej usługi.

Ważne! Nasze doświadczenie w wykonywaniu tras do Austrii jak również i z powrotem pozwala na ograniczenie zbędnych kosztów. Nawet jeżeli masz do przewozu tylko jeden mały pakunek – skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie tę usługę w bardzo dobrej cenie. Dzięki możliwości doładunku i łączenia zleceń możesz zaoszczędzić nawet do 60% – gdy nie jedziemy na pusto w obie strony.

Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska – Austria:

 • Trasa: Poznań – Wiedeń Ilość kilometrów: 1400 km Cena: 1900 – 2300 zł
 • Trasa: Warszawa – Innsbruck Ilość kilometrów: 2480 km Cena: 3400 – 3700 zł
 • Trasa: Kraków – Graz Ilość kilometrów: 1300 km Cena: 1900 – 2300 zł
 • Trasa: Salzburg – Wrocław Ilość kilometrów: 1400 km Cena: 2000 – 2400 zł
 • Trasa: Linz – Gdańsk Ilość kilometrów: 1100 km Cena: 3100 – 3500 zł
 • Trasa: Villach – Katowice Ilość kilometrów: 1450 km Cena: 2100 – 2300 zł
 • Trasa: Wiedeń – Warszawa Ilość kilometrów: 1400 km Cena: 2000 – 2400 zł

 

Co otrzymasz jeszcze w cenie usługi? 🎁

Nasza oferta może być dopasowana do Klienta, w zależności od Jego potrzeb.

 • Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł w Ergo Hestia. Wysokość ubezpieczenia może zostać podwyższona. Ubezpieczenie zawiera wszystkie polisy dotyczące nieszczęśliwych wypadków za granicą.
 • Profesjonalny transport nowoczesną flotą samochodową z windą załadowczą o różnych pojemnościach (od 17 m3, 22 m3, aż po duże ciężarówki o pojemności 40 m3). Konstrukcje te są specjalnie wykonane i dostosowane do wykonywania przeprowadzek oraz przewozów małych, drobnych rzeczy i bagaży.
 • Przewóz bez pośredników, przeładunków, firm kurierskich, itp. – tylko przewóz bezpośredni jednym autem.
 • Załadunek oraz zabezpieczenie mienia – dla bezpiecznego ułożenia, zabezpieczenia i przewiezienia rzeczy.
 • Materiały przeznaczone do pakowania dla prawidłowego oraz bezpiecznego spakowania Twojego mienia. Udostępniamy kartony, koce, folię stretch oraz folię pęcherzykową czy specialny papier pakowy.
 • Dodatkowe usługi, w zależności od potrzeb Klienta.


Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować transport mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Austrii do Polski? A może przeprowadzka z Polski do Austrii?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą świetną ofertą!

Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Austrii

Pewnie i na czas z firmą TDU

Przykładowe nasze najczęstsze usługi w 24 godziny od zamówienia usługi oraz często obsługiwane miasta między Polską a Austrią: Przeprowadzki z Gdańska do Wiednia, przewozy mebli i bagażu między Innsbruckiem a Poznaniem, przewóz rzeczy, bagażu i mebli Warszawa – Wiedeń, Salzburg Kraków, usługi transportu z wniesieniem z Graz do Wrocławia, przewóz mebli Linz Katowice, Gdańsk Villach, Wels Gdynia , tanie usługi z Wiednia do Warszawy, Bydgoszcz Graz, transport okolice oraz cała Austria, Olsztyn, Gdynia, Krakowa, Imst, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli i okolice, sprawdź fora Warszawa, przewozy bagażowe Gliwice Radstadt, transport mebli z Poznania do Innsbrucku w super cenie z wniesieniem, przeprowadzki między Salzburgiem a Warszawą, czy Villach i Bregenz do innych miast, Wrocław, firma i usługi z Katowic do Retz, Kraków, Bytom, Gliwice, Rottenmann, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki Gdańsk Hollabrunn lub Wiener Neustadt. Z województw: śląskie, dolnośląskie, małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie, opolskie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie.

Poznaj zespół TDU w akcji 👇

A może usługa do innego kraju ?

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę