Przeprowadzki i przewozy Niemcy - Polska - Niemcy

Profesjonalny i przyjemny transport mebli, rzeczy i bagaży 🚀

Firma TDU z Poznania wykonuje stałe kursy przeprowadzkowe na trasie Polska – Niemcy do stolicy RFN, Zagłębia Ruhry, jak również do Nadrenii, Bawarii czy Saksonii. Odbierzemy ładunek z dowolnego miejsca w Polsce oraz w Niemczech i przewieziemy go na czas we wskazane miejsce. Przewozimy i wnosimy bez narażania na zbędne koszty i cenę gdyż wykonujemy stałe przewozy między Polską a Niemcami.

Co możemy Ci zaoferować? 🔍

 • SZYBKIE I PRZYJEMNE PRZEPROWADZKI z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski jak również usługi wykonywane na terenie samych Niemiec – przewóz pojedynczych przedmiotów (standardowych i niestandardowych) oraz całych dobytków. W większości przypadków załadunek i pokonanie całej trasy nie zajmuje więcej niż dobę od przyjęcia zamówienia.
 • KOMPLEKSOWE USŁUGI – dla osób przymierzających się do przeprowadzki lub transportu bagażowego oferujemy nie tylko przewóz mebli, rzeczy i bagaży na trasie Polska – Niemcy, ale również dodatkowe usługi wykonywane pod wskazanym adresem, jak np. montaż przewiezionych rzeczy.
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE – elastyczna oferta i możliwość sporządzenia umowy przeprowadzkowej na „nietypowych warunkach”. Powiedz nam, czego oczekujesz, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i możliwości.
 • PAKOWANIE ORAZ ZABEZPIECZANIE MEBLI I ŁADUNKU – stosujemy i dostarczamy profesjonalne materiały pakowe: koce, folie pęcherzykową, folię stretch, kartony, papier pakowy czy nawet kartonowe szafy ubraniowe.
 • ZAŁADUNEK, ROZŁADUNEK + ZNOSZENIE I WNOSZENIE – przewożonych podczas przeprowadzki lub transportu przedmiotów.
 • USŁUGI DEMONTAŻOWE, MONTAŻOWE I MAGAZYNOWE – demontujemy, wstawiamy i montujemy rzeczy we wskazanym miejscu oraz w razie konieczności zapewniamy bezpieczne powierzchnie magazynowe.
 • ŁĄCZENIE ZLECEŃ – jeśli zachodzi taka potrzeba, życzenie klienta, a tym samym możliwości zmniejszenia kosztów Twojej usługi nawet o 50%. Więcej informacji uzyskasz w dziale okazje!

🧗‍♂️ Doświadczenie naszej firmy w pokonywaniu tras do Niemiec i z powrotem pozwala na ograniczenie zbędnych kosztów. Nawet jeżeli masz do przewiezienia tylko jeden pakunek – skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie tę usługę w korzystnej cenie. Dzięki możliwości łączenia zleceń oszczędzasz nawet do 50% pierwotnej ceny – gdy możemy zabrać właśnie Twój ładunek a tym samym nie jedziemy na pusto w jedną stronę.

Średnie ceny usług ⚖️ transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska – Niemcy liczonych w jedną stronę:

 • Trasa: Poznań – Berlin Ilość kilometrów: 600 km Cena: 900 – 1100 zł
 • Trasa: Warszawa – Hannover Ilość kilometrów: 1640 km Cena: 1600 – 1800 zł
 • Trasa: Kraków – Monachium Ilość kilometrów: 1870 km Cena: 1900 – 2200 zł
 • Trasa: Dortmund – Wrocław Ilość kilometrów: 1550 km Cena: 1500 – 1700 zł
 • Trasa: Hamburg – Gdańsk Ilość kilometrów: 1600 km Cena: 1700 – 2000 zł
 • Trasa: Stuttgart – Katowice Ilość kilometrów: 2000 km Cena: 2100 – 2300 zł
 • Trasa: Kolonia – Warszawa Ilość kilometrów: 2200 km Cena: 2300 – 2600 zł


Co jeszcze otrzymasz w cenie usługi? 🎁

W zależności od indywidualnych ustaleń:

 • Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł bądź wyższą (na specjalne życzenie) w Ergo Hestia – jesteśmy w pełni odpowiedzialni za powierzony nam dobytek. Posiadamy wszystkie ważne polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków poza granicami kraju.
 • Bezstresowy przewóz mebli i sprzętów – nowoczesne samochody z windą załadowczą o różnych pojemnościach (od 17 m3, 22 m3, aż po duże ciężarówki o pojemności 40 m3) – zdjęcia aut. Konstrukcje te są specjalnie dostosowane do wykonywania przeprowadzek oraz przewozów mebli, rzeczy i bagaży.
 • Przewóz bez pośredników, przeładunków, firm kurierskich, spedycji itp. – tylko transport bezpośredni naszym autem, rzetelnie i bez lipy.
 • Załadunek oraz zabezpieczenie mienia – w celu bezpiecznego ułożenia, zapakowania i przewiezienia rzeczy.
 • Materiały pakowe i plastikowe pojemniki – dla prawidłowego oraz fachowego spakowania Twojego mienia na czas usługi przeprowadzkowej.
 • Plan całego przedsięwzięcia – ludzkie, rzetelne i fachowe podejście.


Pracujemy z dobrą energią, pozytywnym nastawieniem, zapałem i zaangażowaniem. Zapewniamy zadowolenie z miłej oraz przyjemnie wykonanej usługi 🌈☀️

Chcesz wiedzieć więcej, ile kosztuje transport mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Niemiec? A może przeprowadzka z Niemiec do Polski?

Potrzebujesz szybkiej informacji? Zapraszamy do kontaktu !

Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Niemiec

Pewnie i na czas z firmą TDU

Przykładowe nasze najczęstsze usługi w 24 godziny od zamówienia oraz często obsługiwane miasta między Polską a Niemcami: Przeprowadzki z Gdańska do Monachium, przewozy mebli między Stuttgartem a Poznaniem, przewóz rzeczy i bagaży Warszawa a Frankfurt nad Menem, Norymberga Kraków, usługi transportowe z wniesieniem z Dortmundu do Wrocławia, transport mebli Kolonia Katowice, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, tanie usługi z Berlina do Warszawy, Bydgoszcz, Essen, transport okolice oraz całe Niemcy, Olsztyn, Gdyni, Łódź, Lipsk, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli i okolice, fora Zielona Góra, przewozy mebli Gliwice Berlin, Wrocław, transport mebli z Poznania do Hannoveru w super cenie z wniesieniem, przeprowadzki między Hamburgiem a Warszawą, czy z Bremen i do innych miast, Wrocław, firma i usługi z Katowic do Berlina, Kraków, Bytom, Gliwice, Norymberga, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki Gdańsk Mannheim, Drezno. Z województw: warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, mazowieckie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie.

Poznaj zespół TDU w akcji 👇

A może usługa do innego kraju ?

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę