Firma przeprowadzkowa i ekipa - Solidna, Fachowa, Rzetelna!

Nasza rodzinna firma przeprowadzkowa TDU Trans Dojcz ® specjalizuje się w przeprowadzkach miejskich, krajowych i zagranicznych.

Oferujemy usługi w zakresie transportu pojedynczych mebli i rzeczy, przeprowadzki małych mieszkań oraz duże przeprowadzki domów, firm i instytucji. 
Pomożemy z przyjemnością Państwu w kompleksowym zorganizowaniu usługi od A do Z. Wybranie naszej firmy przeprowadzkowej to stuprocentowa pewność profesjonalnie wykonanych usług w Poznaniu, kraju i za granicą.

Na polskim oraz zagranicznym rynku, nasza rodzima firma działa już solidnie i rzetelnie od ponad 10 lat. Nasz doświadczony i wyspecjalizowany zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych ludzi, wykonujących swoją pracę z zamiłowania a nie z przymusu.
 
Fundamentem naszej firmy są ambitni i kreatywni ludzie, myślący, rozsądni oraz świadomi niesienia pomocy w życiu. Dzięki temu że kochamy swoją pracę, nasze usługi przeprowadzkowe już od wielu lat utrzymują się na pozytywnie wysokim poziomie. Zapewniamy wykonanie wszelkich prac związanych z przeprowadzką oraz transportem po wcześniejszym uzgodnieniu naszych obowiązków z Klientem. Bogate zaplecze techniczne gwarantuje wykonanie zleceń profesjonalnie i bez zbędnych kosztów. Posiadamy odpowiednie samochody ( m.in. meblowozy ) oraz sprawdzoną, solidną kadrę, dlatego nasza ekipa przeprowadzkowa nie boi się podejmowania nowych wyzwań.
 
Poznaj zespół TDU w akcji 🧡👇
 Szczególną uwagę przywiązujemy do solidności i wysokiej jakości naszej pracy.
 Oferujemy konkurencyjne ceny z możliwością ich negocjacji.
 Usługi jakie świadczymy kierujemy do szerokiej grupy odbiorców.

Wszystkie usługi transportowo – przeprowadzkowe są ubezpieczone: od załadunku poprzez transport aż do rozładunku i ustawienia w miejscu docelowym. Nasze zaangażowanie, solidność i precyzja sprawiają, że Klienci wyrażają duże zadowolenie z naszych usług. To właśnie Klienci, ludzie są dla nas zawsze najważniejsi!

Połączenie grona miłych i zawsze pozytywnie sympatycznych ludzi, lubiących swoją pracę, pozwoliło na stworzenie solidnej oraz zaufanej marki. Zapewniamy Państwu dobrą jakość usług w możliwie dobrej cenie.

Zaufaj i wybierz TDU aby twoja przeprowadzka nie wyglądała czasami jak na poniższym filmie 🙂

Zapraszamy do grona, pozytywnych, serdecznych i zadowolonych Klientów.

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę