Przeprowadzki i przewozy Anglia - Polska - Anglia

Działająca w Poznaniu i okolicach firma TDU specjalizuje się w usługach transportowych z i do Anglii. Przeprowadzka z TDU to przeprowadzka bez komplikacji – odbierzemy rzeczy, które chcą Państwo przewieźć z dowolnego miejsca w Polsce i Anglii. W ciągu 48 godzin dostarczymy ładunek pod wskazany adres.

Co oferujemy? 🔍

 • KOMPLEKSOWE USŁUGI PRZEPROWADZKOWE – klienci korzystający z naszych usług przeprowadzkowych na trasie Polska-Anglia-Polska mogą skorzystać z innych usług, jakie oferujemy, np. profesjonalnego zabezpieczenia mebli.
 • SZYBKI I SPRAWNY TRANSPORT PRZEPROWADZKOWY – zdajemy sobie sprawę z tego, że naszym klientom zależy na czasie, dlatego też dzięki właściwemu zorganizowaniu transportu i przebiegu trasy jesteśmy w stanie zapewnić sprawny transport ładunku na trasie między Polską a Anglią. Czas od odbioru ładunku do dostawy zwykle nie przekracza 48 godzin.
 • ZABEZPIECZANIE I PAKOWANIE ŁADUNKU (W TYM MEBLI) – wiemy, że klientom zależy na tym, by ich meble i inne przedmioty, jakie decydują się przewieźć, dotarły w stanie nienaruszonym. Nasi klienci mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc w zakresie zabezpieczenia i pakowania ładunku – korzystamy z koców, folii stretch i pęcherzykowej, kartonów, papieru pakowego oraz kartonowych szaf ubraniowych.
 • ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK ORAZ ZNOSZENIE I WNOSZENIE przedmiotów przez nas przewożonych. Dzięki temu nie będą się musieli Państwo martwić o to, czy w danym momencie na miejscu dostawy będzie ktoś do pomocy.
 • DEMONTAŻ I MONTAŻ, MAGAZYNOWANIE – w ramach naszych usług zadbamy o demontaż i składanie ładunków w miejscu odbioru i dostawy. Oferujemy także przestrzeń magazynową do przetrzymywania ładunku.
 • DOŁADUNEK I ŁĄCZENIE ZLECEŃ – usługa, która pozwala naszym klientom na uzyskanie korzystnych cen i oszczędność nawet do 60% w zależności od aktualnych możliwość przewozowych w ramach zleceń.
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE – dbamy o to, by odpowiadać na ściśle określone potrzeby naszych klientów. Zachęcamy więc do kontaktu – znajdziemy rozwiązanie dla nawet najbardziej nietypowych warunków przeprowadzki. Dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb!

Ważne! Dzięki doświadczeniu w trasach między Polską a Anglią jesteśmy w stanie zapewnić Państwu konkurencyjne koszty transportu. Łączymy zlecenia, więc w przypadku chęci przewozu małego ładunku możesz liczyć na niższą cenę (nawet do 60%!). Skontaktuj się z nami, by wybrać najlepsze rozwiązanie dla przewozu Twoich rzeczy na trasie Polska–Anglia.

 

Cena usługi obejmuje: 🎁

W zależności od ustaleń indywidualnych:

 • Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł bądź wyższą (na Państwa życzenie) w firmie Ergo Hestia – bierzemy odpowiedzialność za przewożony przez nas ładunek. Firma TDU objęta jest wszystkimi ważnymi polisami związanymi z następstwami nieszczęśliwych wypadków za granicami Polski.
 • Transport bezpośredni jednym pojazdem – bez pośredników, przeładunków, spedycji, firm kurierskich itp., które narażają ładunek na uszkodzenia.
 • Profesjonalny przewóz sprzętów oraz mebli – nowoczesne samochody o różnych pojemnościach wyposażone w windy zwiadowcze (pojazdy o pojemności od 17m3 do 40m3). Różne wielkości pojazdów w naszej flocie pozwalają zarówno na transport typowo przeprowadzkowy, jak i przewóz drobnego ładunku.
 • Materiały do zapakowania oraz pojemniki plastikowe – aby podczas transportu mienie było w pełni bezpieczne.
 • Załadunek i zabezpieczenie ładunku – bezpieczne ustawienie, zabezpieczenie i przewóz mienia.
 • Konkretny plan przedsięwzięcia – wyrozumiałe i konkretne podejście do sprawy.


Nasze usługi to pasja i chęć niesienia radości z profesjonalnie wykonanej pracy. Każde zlecenie to dla nas nowe doświadczenie, nowe wnioski i spostrzeżenia, dzięki którym stajemy się coraz lepsi, przygotowani nawet na najbardziej nietypowe sytuacje.

Planujesz przeprowadzkę do Anglii? Interesuje Cię, ile kosztuje transport mebli z Polski do Anglii? A może planujesz przeprowadzić się z Anglii do Polski?

Skontaktuj się z nami!

Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Anglii

Pewnie i na czas z firmą TDU

Przykładowe nasze najczęstsze usługi w 24 godziny od zamówienia oraz często obsługiwane miasta między Polską a Francją: Przeprowadzki z Gdańska do Paryża, przewozy mebli i bagażu między Lyonem a Poznaniem, przewóz rzeczy, bagażu i mebli Warszawa – Strasburg, Cannes Kraków, usługi transportu z wniesieniem z Marsylii do Wrocławia, przewóz mebli Limoges Katowice, Gdańsk Tuluza, Montpellier Gdynia , tanie usługi z Paryża do Warszawy, Bydgoszcz Lyon, transport okolice oraz cała Francja, Olsztyn, Gdynia, Krakowa, Cannes, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli i okolice, sprawdź fora Warszawa, przewozy bagażowe Gliwice Limoges, transport mebli z Poznania do Strasburga w super cenie z wniesieniem, przeprowadzki między Marsylią a Warszawą, czy Lyon i Cannes do innych miast, Wrocław, firma i usługi z Katowic do Limoges, Kraków, Bytom, Gliwice, Paryż, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki Gdańsk Marsylia lub Paryż. Z województw: małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, zachodnio-pomorskie, dolnośląskie, lubelskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie.

Poznaj zespół TDU w akcji 👇

A może usługa do innego kraju ?

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę