Przeprowadzki i przewozy Włochy - Polska - Włochy

Nasza firma specjalizuje się już od wielu lat w przeprowadzkach międzykrajowych na trasie Włochy – Polska, Polska – Włochy. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa – Rzym, Poznań – Turyn, Neapol – Kraków, Mediolan – Gdańsk, przeprowadzki Florencja – Wrocław oraz Katowice – Bolonia jak również w odwrotnych kierunkach. Państwa dobytek będzie z nami całkowicie bezpieczny. Zapewnieniem o wysokiej jakości naszej pracy świadczy spora ilość zleceń międzykrajowych, nasze wieloletnie doświadczenie oraz dobre przystępne ceny.

Zapewniamy Państwa, że: 🔍

 • Nasi pracownicy wiedzą co robią! Ich wieloletnie doświadczenie w tej branży gwarantuje bezpieczeństwo i sukces transportu. Również wielokrotnie zrealizowane usługi transportowo-przeprowadzkowe z Włoch do Polski oraz z Polski do Włoch są dodatkowym atutem naszego zespołu.
 • Nie wyznaczamy ograniczeń co do przewożonych ładunków, mebli, rzeczy i bagaży a tym samym całego załadunku oraz wnoszenia przewożonego bagażu. Postaramy się spełnić wszelkie oczekiwania naszego Klienta.
 • Nie ograniczamy się jedynie do podstawowych usług. W razie potrzeby służymy pomocą przy montażu i demontażu.
 • Wychodzimy na przeciw nawet nietypowym potrzebom przeprowadzkowym. Bezproblemowo dostosowujemy umowę do indywidualnego Klienta.
 • Państwa dobytek będzie z nami bezpieczny. Naturalnie posiadamy w pełni wyposażone pojazdy oraz zapewniamy pomniejsze materiały zabezpieczające.
 • Służymy pomocą również poza naszymi standardowymi obowiązkami. Nie tylko załadujemy i rozładujemy. Jesteśmy do dyspozycji także przy znoszeniu i wnoszeniu. Nie muszą się Państwo obawiać, że zostaną Państwo bez pomocy.
 • Niestraszne nam niestandardowe potrzeby Klienta. Jesteśmy wykwalifikowani oraz przygotowani na ewentualny demontaż i montaż mebli, sprzętów i innych przedmiotów nawet za granicą kraju.
 • Z nami Państwo nie przepłacą, a istnieje możliwość, że nawet Państwo zaoszczędzą! Zapraszamy do dokładnego omówienia z nami swojego zlecenia. Oferujemy możliwości doładunku oraz łączenia zleceń na podobnej trasie a tym samym jest możliwość nawet 60% zniżki.

Trasę Włochy – Polska, Polska – Włochy pokonujemy zazwyczaj w 36 godzin, wliczając to załadunek i rozładunek. Jeździmy rozsądnie, mając na uwadze bezpieczeństwo ładunku, planujemy wcześniej logistycznie całą trasę a tym samym dotrzymujemy się umówionego wcześniej terminu załadunku i rozładunku.

Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska – Włochy:

 • Trasa: Poznań – Rzym Ilość kilometrów: 3500 km Cena: 5300 – 5800 z
 • Trasa: Warszawa – Turyn Ilość kilometrów: 3300 km Cena: 5000 – 5500 zł
 • Trasa: Kraków – Mediolan Ilość kilometrów: 2700 km Cena: 4200 – 4600 zł
 • Trasa: Neapol – Wrocław Ilość kilometrów: 3650 km Cena: 5600 – 6000 zł
 • Trasa: Wenecja – Gdańsk Ilość kilometrów: 3000 km Cena: 4500 – 5000 zł
 • Trasa: Florencja – Katowice Ilość kilometrów: 2500 km Cena: 3900 – 4400 zł
 • Trasa: Bolonia – Warszawa Ilość kilometrów: 2850 km Cena: 4400 – 4800 zł

 

Co jeszcze zapewniamy w cenie? 🎁

 • Finansowe zabezpieczenie w Towarzystwie Ubezpieczeń na kwotę 500 000 zł, z możliwością zwiększenia kwoty po indywidualnym omówieniem tego z Klientem. Oferujemy polisy na wypadek nieprzewidzianych, nieszczęśliwych zdarzeń.
 • Odpowiednio przygotowaną i wyposażoną flotę meblowozów. Dysponujemy samochodami o pojemności 17, 22 i 40 m3. Profesjonalny przewóz dużych gabarytów i rzeczy, który jest możliwy dzięki naszej flocie nowoczesnych meblowozów. Ich wnętrze i przestrzeń ładunkowa jest przystosowana do bezpiecznego transportu nawet najdelikatniejszych bagażu za granic ę.
 • Bezpośrednie usługi bez przeładunków i firm kurierskich. Wykonujemy przewozy i przeprowadzki do Włoch od samego początku do końca trasy samodzielnie.
 • Profesjonalne zajęcie się i obchodzenie z transportowanym dobytkiem Klienta.
 • Pro ludzkie podejście do Klienta oraz powierzonego nam całego dobytku życia z obchodzeniem się z należytą troską i czułością o całe przewożone rzeczy.


Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport Twoich rzeczy? Interesuje Cię przeprowadzka z Włoch do Polski? A może przeprowadzka z Polski do Włoch?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą świetną ofertą !

Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Włoch

Pewnie i na czas z firmą TDU

Przykładowe nasze najczęstsze usługi w 48 godzin od zamówienia oraz często obsługiwane miasta między Polską a Włochami: Przeprowadzki z Gdańska do Rzymu, przewozy mebli i bagażu między Turyną a Poznaniem, przewóz rzeczy, bagażu i mebli Warszawa – Neapol, Mediolan Kraków, usługi transportu z wniesieniem z Florencji do Wrocławia, przewóz mebli Bolonia Katowice, Gdańsk Wenecja, Werona Gdynia , tanie usługi z Mediolanu do Warszawy, Bydgoszcz Livorno, transport okolice oraz całe Włochy, Olsztyn, Gdynia, Krakowa, Bari, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli i okolice, sprawdź fora Warszawa, przewozy bagażowe Gliwice Genua, transport mebli z Poznania do Rzymu w super cenie z wniesieniem, przeprowadzki między Bolonią a Warszawą, czy Mediolanem i Turyną do innych miast, Wrocław, firma i usługi z Katowic do San Marino, Kraków, Bytom, Gliwice, Neapol, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki Gdańsk Bari lub Neapolu. Z województw: dolnośląskie, małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie.

Poznaj zespół TDU w akcji 👇

A może usługa do innego kraju ?

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę