Przeprowadzki i przewozy Dania - Polska - Dania

TDU to firma z Poznania, która zajmuje się transportem oraz przeprowadzkami z Polski do Danii oraz z Danii do Polski. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa – Kopenhaga, Poznań – Aarhus, Randers – Kraków, Aalborg – Gdańsk, przeprowadzki Esbjerg – Wrocław, Katowice – Odense jak również w odwrotnych kierunkach. Naszą dewizą jest bezpieczeństwo, profesjonalny montaż oraz zgrane i fachowe wnoszenie mebli a także przystępne ceny. 

Co oferujemy? 🔍

 • BEZPIECZNĄ PRZEPROWADZKĘ ORAZ TRANSPORT – gwarantujemy, że Twój bagaż będzie bezpieczny podczas podróży, udostępniamy także materiały do pakowania, które pomogą w jego zabezpieczeniu: kartony, koce, folię stretch, pęcherzykową oraz papier pakowy.
 • Szybkie i sprawne usługi przeprowadzkowo-transportowe – zdajemy sobie sprawę z tego, jak nie kiedy naszym klientom zależy na czasie, dlatego też dzięki umiejętnością logistycznego zorganizowania transportu i przebiegu całej trasy jesteśmy w stanie zapewnić sprawny i fachowy transport ładunku na trasie między Polską a Danią.
 • ROZŁADUNEK BAGAŻU – zajmujemy się pomocą w rozładunku bagażu oraz jego wnoszeniu i znoszeniu.
 • PROFESJONALNY MONTAŻ ORAZ DEMONTAŻ – na Twoją prośbę pomagamy także zdemontować oraz zamontować nowe meble czy sprzęty.
 • KORZYSTNĄ CENĘ – w przypadku kilku zamówień na jednej trasie, oferujemy obniżkę, na której zyskasz nawet do 60%.
 • ELASTYCZNOŚĆ – dostosowujemy umowę do Twoich indywidualnych potrzeb, jesteśmy otwarci na nietypowe zamówienia.
 • MAGAZYNOWANIE – zapewniamy różne i bezpieczne przestrzenie magazynowe do przechowywania w razie konieczności przewożonego ładunku.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie bagażu między Danią a Polską. Przewieziemy każdy, mały czy duży pakunek. Charakteryzujemy się rzetelnością i korzystną ceną, z nami zaoszczędzisz nawet do 60% przy usłudze łączonej. Skontaktuj się z nami, by skorzystać z najlepszego rozwiązanie dla przewozu Twoich bagaży na trasie Polska-Dania.

Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska – Dania:

 • Trasa: Poznań – Kopenhaga Ilość kilometrów: 1350 km cena 2200-2600 zł + prom ok. 350 euro
 • Trasa: Warszawa – Aarhus Ilość kilometrów: 2350 km) cena 3500-3800 zł
 • Trasa: Aalborg – Kraków Ilość kilometrów 2650 km cena 4000-4300 zł
 • Trasa: Randers – Wrocław Ilość kilometrów: 2000 km cena 3000-3500 zł
 • Trasa: Esbjerg – Katowice Ilość kilometrów: 2150 km cena 3200-3500 zł
 • Trasa: Odense – Gdańsk Ilość kilometrów: 2050 km cena 3400-3700 zł
 • Trasa: Fredericia – Bydgoszcz Ilość kilometrów: 1850 km cena 2900-3300 zł
 • Trasa: Vejle – Warszawa Ilość kilometrów: 2250 km cena 3500-3800 zł
 • Trasa: Gdynia – Archus ilość kilometrów: 2200 km cena 3400-3700 zł

 

Gwarantujemy w cenie usługi: 🎁

Usługę dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

 • Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł w Ergo Hestia. Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy podwyższyć wysokość ubezpieczenia. W ubezpieczeniu mieszczą się wszystkie polisy, które ubezpieczają od nieszczęśliwych wypadków za granicą. Ponosimy całkowitą odpowiedzialność za bagaż.
 • Przewóz mebli oraz sprzętów nowoczesnymi samochodami z windą załadowczą o różnych pojemnościach:  17 m3, 22m3 oraz 40 m3. Posiadanie różnej wielkości pojazdów w naszej flocie pozwala nam zarówno na transport typowo przeprowadzkowy, jak i przewóz małego drobnego ładunku.
 • Profesjonalny załadunek i rozładunek bagażu – nie współpracujemy z firmami kurierskimi, nie korzystamy z usług spedycyjnych oraz nie stosujemy przeładunków.
 • Materiały przeznaczone do pakowania – nasze materiały stanowią dobre zabezpieczenie dla Twojego bagażu.
 • Indywidualne podejście do Klienta z przyjaznym nastawieniem.


Nasze usługi to pasja i chęć niesienia radości z profesjonalnie wykonanej pracy. Każde zlecenie to dla nas nowe doświadczenie, nowe wnioski i spostrzeżenia, dzięki którym stajemy się coraz lepsi, przygotowani nawet na najbardziej nietypowe sytuacje. Naszą pracę charakteryzuje zapał, pozytywne podejście i zaangażowanie, dzięki czemu mają Państwo pewność zadowolenia z usług i bezpieczeństwa wykonywanego przez nas transportu.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport mebli z Danii? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Danii? A może przeprowadzka z Danii do Polski?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą świetną ofertą !

Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Danii

Pewnie i na czas z firmą TDU

Przykładowe nasze najczęstsze usługi w 24 godziny od zamówienia usługi oraz często obsługiwane miasta między Polską a Danią: Przeprowadzki z Gdańska do Kopenhagi, przewozy mebli i bagażu między Aarhusem a Poznaniem, przewóz rzeczy, bagażu i mebli Warszawa – Kopenhaga, Aalborg Kraków, usługi transportu z wniesieniem z Randersu do Wrocławia, przewóz mebli Esbjerg Katowice, Gdańsk Odense, Fredericia Gdynia , tanie usługi z Aarhus do Warszawy, Bydgoszcz Vejle, transport okolice oraz cała Dania, Olsztyn, Gdynia, Krakowa, Odense, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli i okolice, sprawdź fora Warszawa, przewozy bagażowe Gliwice Kolding, transport mebli z Poznania do Randersu w super cenie z wniesieniem, przeprowadzki między Koldingiem a Warszawą, czy Frederiksbergiem i Odense do innych miast, Wrocław, firma i usługi z Katowic do Kastrup, Kraków, Bytom, Gliwice, Aalborg, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki Gdańsk Aarhus lub Herning. Z województw: dolnośląskie, małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie, świętokrzyskie.

Poznaj zespół TDU w akcji 👇

A może usługa do innego kraju ?

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę