Przeprowadzki i przewozy Szwajcaria - Polska - Szwajcaria

Szukasz firmy, która pomoże Ci w szybkiej i bezpiecznej przeprowadzce? TDU z Poznania to firma dla Ciebie! Zajmujemy się transportem na trasie Polska – Szwajcaria – Polska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, świadczymy profesjonalne usługi w przystępnej cenie. Przeprowadzki z nami to usługi bezproblemowe – odbierzemy rzeczy, meble, bagaże które chcą Państwo przewieźć z dowolnego miejsca w Polsce i Szwajcarii oraz pomożemy w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji do odprawy celnej. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa – Zurych, Poznań – Berno, Lucerna – Kraków, Bazylea – Gdańsk, przeprowadzki Thun – Wrocław, Katowice – Genewa jak również w odwrotnych kierunkach.

Co oferujemy: 🔍

 • BEZPIECZNY TRANSPORT PRZEPROWADZKOWY – gwarantujemy, że Twój bagaż będzie bezpieczny podczas podróży z Polski do Szwajcarii oraz ze Szwajcarii do Polski. Udostępniamy także materiały do pakowania, które pomogą w jego zabezpieczeniu: kartony, koce, folię stretch, folię pęcherzykową oraz papier pakowy.
 • ROZŁADUNEK I ROZŁADUNEK BAGAŻU – nie tylko załadujemy i rozładujemy. Jesteśmy pomocni także przy jego znoszeniu i wnoszeniu na każde z możliwych ewentualnych pięter. Pracujemy z pełnym zapałem oraz zaangażowaniem bez ciągłego narzekania w bardzo miłej i życzliwej atmosferze.
 • PROFESJONALNY MONTAŻ ,DEMONTAŻ ORAZ PAKOWANIE – na Twoją prośbę pomagamy także zdemontować oraz zamontować nowe meble czy sprzęty jak również zapakować mienie codziennego użytku w kartony przeprowadzkowe, odpowiednio owijając specjalnym papierem czy folią bąbelkową, delikatne rzeczy czy zastawy porcelanowe.
 • ELASTYCZNOŚĆ – dostosowujemy umowę do Twoich indywidualnych potrzeb, jesteśmy otwarci na nietypowe zamówienia.
 • MAGAZYNOWANIE ORAZ ODPRAWA CELNA – zapewniamy w razie potrzeby odpowiednie powierzchnie magazynowe oraz pomagamy w sporządzeniu dokumentacji związaną z odprawą celną. Zwolnieniu z opłat celnych podlegają osoby posiadające umowę o pracę z pracodawcą szwajcarskim, są najemcą mieszkania w Szwajcarii, posiadają ważny dowód osobisty oraz paszport jak również są na stałe zameldowane poza obszarem Szwajcarii nie będąc przy tym wszystkim nigdy karanym.
 • KORZYSTNĄ CENĘ – w przypadku połączenia dwóch przewozów różnych klientów, gdy ma to mieć miejsce na zbliżonej trasie oraz miarę tym samym terminie oferujemy obniżkę, na której zyskasz nawet do 60%. Zapraszamy do naszego działu okazje!

Ważne! Nasza firma to gwarancja usług dobrej jakości w przyzwoitej cenie. Twój bagaż, rzeczy oraz meble na pewno będą z nami bezpieczne.

Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska – Szwajcaria:

 • Trasa: Poznań – Zurych Ilość kilometrów: 2200 km cena 4000-4500 zł
 • Trasa: Warszawa – Berno Ilość kilometrów: 2950 km) cena 5400-5800 zł
 • Trasa: Bazylea – Kraków Ilość kilometrów 2500 km cena 4500-5000 zł
 • Trasa: Lucerna – Wrocław Ilość kilometrów: 2100 km cena 3800-4200 zł
 • Trasa: Thun – Katowice Ilość kilometrów: 2600 km cena 4700-5200 zł
 • Trasa: Fryburg – Gdańsk Ilość kilometrów: 3100 km cena 5500-6000 zł
 • Trasa: Lozanna – Bydgoszcz Ilość kilometrów: 2850 km cena 5100-5500 zł
 • Trasa: Wintertur – Warszawa Ilość kilometrów: 2600 km cena 4700-5200 zł
 • Trasa: Gdynia – Genewa ilość kilometrów: 3400 km cena 6100-6500 zł

 

W cenie zawierają się następujące usługi: 🎁

Które mogą być dopasowane indywidualnie do Klienta.

 • Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł w Ergo Hestia. Ubezpieczenie może zostać podwyższone na życzenie Klienta. Zawiera polisy od nieszczęśliwych wypadków za granicą.
 • Flota aut umożliwiająca transport bagażu o każdym rozmiarze – nasze samochody posiadają windy załadowcze, posiadamy pojazdy w różnych rozmiarach: 17 m3, 22m3 oraz 40 m3. – zdjęcia aut
 • Transport bez pośredników, przeładunków, firm kurierskich, spedycji itp. – tylko przewozy bezpośrednie naszym autem.
 • Materiały przeznaczone do pakowania – chcemy, żeby nasi Klienci mieli pewność oraz gwarancję że ich meble i sprzęt dotrą bezpiecznie w wyznaczone miejsce, dlatego zabezpieczamy bagaż specjalnymi materiałami.
 • Każdy Klient może dopasować umowę do swoich własnych potrzeb – jesteśmy otwarci na nietypowe zamówienia, które to mogą okazać się nowym życiowym doświadczeniem.


Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje przewóz mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Szwajcarii? A może przeprowadzka z Szwajcarii do Polski?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą świetną ofertą !

Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Szwajcarii

Pewnie i na czas z firmą TDU

Przykładowe nasze najczęstsze usługi w 48 godzin od zamówienia usługi oraz często obsługiwane miasta między Polską a Szwajcarią: Przeprowadzki z Gdańska do Zurychu, przewozy mebli i bagażu między Bazyleą a Poznaniem, przewóz rzeczy, bagażu i mebli Warszawa – Berno, Lucerna Kraków, usługi transportu z wniesieniem z Thun do Wrocławia, przewóz mebli Fryburg Katowice, Gdańsk Lozanna, Wintertur Gdynia , tanie usługi z Berno do Warszawy, Bydgoszcz Genewa, transport okolice oraz cała Szwajcaria, Olsztyn, Gdynia, Krakowa, Lozanna, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli i okolice, sprawdź fora Warszawa, przewozy bagażowe Gliwice Berno, transport mebli z Poznania do Genewy w super cenie z wniesieniem, przeprowadzki między Bazyleą a Warszawą, czy Fryburgiem i Zurychem do innych miast, Wrocław, firma i usługi z Katowic do Lozanny, Kraków, Bytom, Gliwice, Biel / Bienne, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki Gdańsk Zug oraz Sankt Gallen. Z województw: wielkopolskie, śląskie, dolnośląskie, małopolskie, mazowieckie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, opolskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie.

Poznaj zespół TDU w akcji 👇

A może usługa do innego kraju ?

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę