Przeprowadzki międzynarodowe i przewozy za granicę

Szybkie i bezpieczne przeprowadzki w odległe miejsca! 🌍

Firma TDU organizuje i wykonuje profesjonalne przeprowadzki i przewozy międzynarodowe już od ponad 12 lat z kompleksową obsługą opartą na rzetelności, zaufaniu i przyjemnej atmosferze od początku do końca usługi – m.in. transporty za granicę do Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii, Francji, Danii, Holandii, Austrii, Norwegii, całej Skandynawii czy Anglii, a także z tych oraz innych krajów – do Polski.

Szczegółowa pozostała oferta usług transportowych i przeprowadzek zagranicznych w całej Europie i nie tylko: 👇


Kompleksowe przeprowadzki i transport za granicę? 🔍

• FRACHT KOŁOWY, MORSKI, LOTNICZY – przeprowadzki zagraniczne to nie tylko transport mebli i przewozy rzeczy oraz bagaży za granicę do krajów europejskich, ale również do państw spoza Wspólnoty. Dokonamy za Ciebie wszelkich formalności związanym z międzynarodowym przewozem rzeczy w siedzibie naszej firmy w Poznaniu wraz z odprawą celną w zależności od formy prawnej danego państwa.
• USŁUGI „DOOR TO DOOR” – przesyłkę odbieramy spod wskazanego adresu i dostarczamy bezpośrednio do rąk odbiorcy (od drzwi do drzwi) w dobrej cenie.
• PAKOWANIE MEBLI I INNYCH PRZEDMIOTÓW I PRZYGOTOWANIE ICH DO TRANSPORTU – spakujemy zastawę, szklanki, książki, obrazy, lampy, sprzęt elektroniczny, itd. Korzystamy z profesjonalnych akcesoriów do pakowania, jak koce, folie bąbelkowe, papiery pakowe czy też specjalne kartony.
• KOMPLEKSOWE USŁUGI: załadunek i rozładunek, wnoszenie i znoszenie mienia, pomoc w odprawie celnej i dokumentacji, pakowanie i rozpakowanie mienia, demontaż, montaż oraz ewentualne magazynowanie.
• ŁĄCZENIE ZLECEŃ – oszczędność do 50%, jeśli zachodzi taka potrzeba oraz życzenie klienta. Zapraszamy do odwiedzenia działu okazje!

Ważne 🚨 Jeżeli masz do przewiezienia niewielki bagaż – także skontaktuj się z nami, a my przewieziemy Twoją paczkę w superatrakcyjnej cenie. Nie martw się – nie musisz od razu wynajmować całego samochodu! Już nasza w tym głowa, by przewóz za granicę do innego kraju Twoich przedmiotów, rzeczy czy bagaży odbył się w jak najbardziej optymalny (czasowo i kosztowo) sposób.
 
 

Cena przeprowadzki zagranicznej obejmuje? 🎁

Zamawiając przeprowadzkę międzynarodową lub przewóz, otrzymujesz:
• Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł bądź wyższą (na specjalne życzenie) – ponosimy pełną odpowiedzialność za powierzony nam dobytek w czasie wykonywania usług i dotrzymywania terminów. Posiadamy wszystkie ważne ubezpieczenia oraz polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju i poza jego granicami.
• Załadunek i zabezpieczenie mienia – wiemy doskonale, w jaki sposób załadować i zabezpieczyć Twoje mienie w aucie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na sprawne i w pełni bezpieczne układanie poszczególnych elementów wyposażenia w przestrzeni ładunkowej pojazdu.
• Przewóz bez pośredników, przeładunków, spedycji, firm kurierskich itp. – transport mebli i bagaży bezpośredni tylko naszym firmowym autem.
• Usługę skrojoną na miarę – dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb oraz oczekiwań także cenowych.
• Plan i przewóz – kompleksowo zaplanujemy całą trasę i obliczymy termin, w którym usługa będzie mogła być zrealizowana. Dopasujemy meblowóz lub inny środek transportu do przewożonych towarów, mebli, rzeczy i gabarytów (nie narażając na większe koszty w związku z nieumiejętnym doborem odpowiedniej wielkości auta) i przewieziemy bezpiecznie we wskazane miejsce.
• Plastikowe pojemniki i materiały pakowe – pojemniki 50 i 60 litrowe oraz kartony przeprowadzkowe, folie stretch, folię bąbelkową czy taśmy klejące.
• Naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie – przeprowadzka za granicę to proces skomplikowany i wymagający. Powierz go nam i przejdź przez przeprowadzkę szybko i bezproblemowo! Możesz czerpać z naszych doświadczeń!
 
Nasza praca łączy się z pasją do transportu, dlatego też zawsze z pełnym zapałem, zaangażowaniem i radością podchodzimy do powierzonych nam zadań. Z przyjemnością docieramy w odległe zakątki Europy i Świata, zwiedzając i dzieląc się przy tym pozytywną energią 🌈☀️
 
Interesuje Cię przeprowadzka międzynarodowa ? Chcesz wiedzieć ile kosztuje transport do innego kraju lub jaka będzie cena samego przewozu mebli, pojedynczych rzeczy czy bagażu ? Z przyjemnością przedstawię dobrą ofertę 🙂
 
 
Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki zagraniczne

Nasze auta do transportu międzynarodowego.

Pewne i na czas przewozy firmy TDU Przeprowadzki Poznań-Europa:

Przedstawiamy przykładowe miejscowości i usługi skąd oraz dokąd z Polski jak i za granicy wykonujemy często przewozy w dobrej cenie jak: Poznań, przeprowadzki międzynarodowe Warszawa, transport mebli za granicę Kraków, usługi transportowe z Anglii Niemiec Hiszpanii Francji Holandii Austrii Danii czy Szwajcarii, przewozy mebli z Krakowa na zachód, rzeczy i bagaży Gdańsk, transport przeprowadzki krajowe i zagraniczne z Krakowa do Warszawy, Śląsk, Toruń, fora Szczecin, transport-przeprowadzki za granicę Wrocław, Łódź, transport meblowy za granicę Gdynia, Bydgoszcz, usługi transportowo-przeprowadzkowe oraz zagraniczne z Gdańska, Poznania, Warszawy, Kielc, przewozy międzynarodowe z wniesieniem Katowice, międzymiastowe przewozy z Krakowa, usługi dla Wrocławia i firm i ich okolice, przeprowadzki zagraniczne z Włoch do Polski i trójmiasto, Dąbrowa Górnicza Tychy Jelenia Góra Jaworzno Zgierz Chrzanów Chorzów Bydgoszcz oraz Nowy Sącz, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, Bytom, Gliwice, Rzeszów.
Z województw w Polsce jak: mazowieckie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie sprawdź na forum, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie.

Jesteśmy dumni z tego jak pracujemy. Poznaj zespół firmy TDU Przeprowadzki w akcji 👇

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę