Przeprowadzki i przewozy Francja - Polska - Francja

Firma przeprowadzkowa TDU wykonuje usługi transportowe na lini FRANCJA – POLSKA – FRANCJA. Wystarczy wskazać dowolne miejsce we Francji lub w Polsce, a nasi kierowcy odbiorą ładunek i dostarczą go w wyznaczone miejsce, jak również pomogą przy dalszym rozładunku oraz wniesieniu. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa – Paryż, Poznań – Lyon, Clermont – Kraków, Tuluza – Gdańsk, przeprowadzki Limoges – Wrocław, Katowice – Strasburg jak również w odwrotnych kierunkach.

Co oferujemy? 🔍

 • PROFESJONALNE MIĘDZYNARODOWE USŁUGI PRZEPROWADZKOWE z Polski do Francji czy z Francji do Polski oraz usługi wykonywane na terenie samej Francji. Podejmujemy się transportu jednostkowych obiektów jak i większego lub całkowitego mienia klienta. Zazwyczaj całość usługi (załadunek, przewóz, rozładunek) zajmuje do 48 godzin.
 • SZEROKI WACHLARZ USŁUG, w skład których wchodzi nie tylko transport dobytku i jego rozładunek – na życzenie klienta przeprowadzamy również potrzebny montaż.
 • PERSONALIZACJA ZAMÓWIENIA – nie trzymamy się sztywnych zasad administracyjnych. Podejmujemy się również tych niestandardowych przeprowadzek. Wystarczy omówić z nami swoje potrzeby i oczekiwania, a przygotujemy odpowiednio elastyczna umowę, dopasowaną do klienta.
 • BEZPIECZEŃSTWO ZAŁADUNKU, które gwarantuje nasze wieloletnie działanie w branży przeprowadzkowej. W przypadku przeprowadzek międzynarodowych przewożone rzeczy są częściej narażone na uszkodzenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby je zabezpieczyć. Z naszej strony zapewniamy odpowiednie materiały do pakowania oraz zabezpieczenia ładunku, takie jak folię pęcherzykową oraz stretch, papier pakowy, kartony oraz – na życzenie klienta – kartonowe szafy na ubrania.
 • POMOC PRZY ROZŁADUNKU – oprócz standardowego załadunku i rozładunku, na prośbę klienta chętnie pomagamy również ze wnoszeniem oraz znoszeniem ładunku.
 • MONTAŻ, DEMONTAŻ, PRZECHOWYWANIE – w ramach świadczonych przez nas usług jesteśmy wykwalifikowani do montażu oraz demontażu bardziej skomplikowanych obiektów. Udostępniamy również przestrzeń do przechowania ładunku.
 • OSZCZĘDNOŚĆ PRZY WIELU ZLECENIACH – dla stałych klientów lub klientów, którzy wymagają kilku usług w tym samym czasie przygotowujemy indywidualną ofertę oszczędnościową – nawet do 60% taniej.

Mamy duże doświadczenie w przeprowadzkach międzynarodowych i dzięki niemu wykonanie naszych usług na trasie FRANCJA – POLSKA – FRANCJA nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Oferujemy bardzo przystępne ceny, wysokie bezpieczeństwo ładunku oraz profesjonalne usługi montażowe. Możemy sprawić, ze zaoszczędzisz nawet do 60% pierwotnej ceny.

Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska – Francja:

 • Trasa: Poznań – Paryż Ilość kilometrów: 2600 km cena 2500-2700 zł,
 • Trasa: Warszawa – Lyon Ilość kilometrów: 3500 km) cena 3400-3900 zł,
 • Trasa: Tuluza – Kraków Ilość kilometrów 4200 km cena 4100-4600 zł,
 • Trasa: Clermont – Wrocław Ilość kilometrów: 3000 km cena 2900-3500 zł,
 • Trasa: Limoges – Katowice Ilość kilometrów: 3750 km cena 3600-4100 zł,
 • Trasa: Marsylia – Gdańsk Ilość kilometrów: 4200 km cena 4100-4700 zł,
 • Trasa: Montpellier – Bydgoszcz Ilość kilometrów: 3800 km cena 3700-4300 zł,
 • Trasa: Paryż – Warszawa Ilość kilometrów: 3200 km cena 3100-3600 zł,
 • Trasa: Strasburg – Lublin Ilość kilometrów: 2850 km cena 2700-3400 zł,
 • Trasa: Gdynia – Cannes ilość kilometrów: 3950 km cena 3800-4500 zł.

 

Co jeszcze znajduje się w cenie usługi? 🎁

Dodatki zależą od indywidualnych zapotrzebowań Klienta:

 • Oferujemy ubezpieczenie ładunku na 500 000 zł oraz wyższe kwoty – na indywidualną prośbę klienta – w polskiej grupie towarzystw ubezpieczeniowych ERGO HESTIA. Bierzemy pełną odpowiedzialność za transportowane przez nas mienie. Gwarantujemy każdy rodzaj polisy w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń za granicą.
 • Profesjonalny przewóz większych obiektów, który jest możliwy dzięki naszej flocie nowoczesnych furgonetek o pojemności 17, 22 oraz 40 m3. Ich wnętrze jest przystosowane do bezpiecznego transportu nawet najdelikatniejszych rzeczy.
 • Usługi bezpośrednie – nie współpracujemy z firmami kurierskimi, nie korzystamy z usług spedycyjnych oraz nie stosujemy przeładunków; transport odbywa się jednym autem.
 • Profesjonalny załadunek i rozładunek dobytku.
 • Sprawdzone materiały zabezpieczające ładunek.
 • Przyjazne nastawienie do klienta.


Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Francji? A może przeprowadzka z Francji do Polski?

Interesuje Cię szybka informacja? Zapraszam do kontaktu

Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Francji

Pewnie i na czas z firmą TDU

Przykładowe nasze najczęstsze usługi w 24 godziny od zamówienia oraz często obsługiwane miasta między Polską a Francją: Przeprowadzki z Gdańska do Paryża, przewozy mebli i bagażu między Lyonem a Poznaniem, przewóz rzeczy, bagażu i mebli Warszawa – Strasburg, Cannes Kraków, usługi transportu z wniesieniem z Marsylii do Wrocławia, przewóz mebli Limoges Katowice, Gdańsk Tuluza, Montpellier Gdynia , tanie usługi z Paryża do Warszawy, Bydgoszcz Lyon, transport okolice oraz cała Francja, Olsztyn, Gdynia, Krakowa, Cannes, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli i okolice, sprawdź fora Warszawa, przewozy bagażowe Gliwice Limoges, transport mebli z Poznania do Strasburga w super cenie z wniesieniem, przeprowadzki między Marsylią a Warszawą, czy Lyon i Cannes do innych miast, Wrocław, firma i usługi z Katowic do Limoges, Kraków, Bytom, Gliwice, Paryż, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki Gdańsk Marsylia lub Paryż. Z województw: małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, zachodnio-pomorskie, dolnośląskie, lubelskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie.

Poznaj zespół TDU w akcji 👇

A może usługa do innego kraju ?

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę