Jak działamy i czym się kierujemy

TDU Przeprowadzki to jakość usług ponad Twoje oczekiwania

Wieloletnie doświadczenie już ponad 10 lat na rynku pozwala nam zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług. Dokładamy wszelkich możliwych starań, aby powierzone nam zadania zostały wykonane rozsądnie, porządnie oraz należycie od samego początku do końca.

Z nami, usługi przeprowadzkowe i przewozy są absolutnie bezstresowe!

Przewożąc wszelkiego rodzaju przedmioty (meble, szkło, porcelanę, dzieła sztuki, fortepiany, pianina) zapewniamy im odpowiednie zabezpieczenie na czas transportu i całego przewozu. Dostarczamy Ci kartony, pudła, folię bąbelkową, folie ochronne, taśmy. W trakcie przewozu, transportowane rzeczy są zabezpieczone odpowiednimi pasami – na wypadek gwałtownego hamowania oraz różnych sytuacji drogowych. Przezorny zawsze możliwie ubezpieczony!

Współpracując z nami oszczędzasz możliwie czas, pieniądze i własne nerwy!

Oddając i powierzając nam kwestię transportu lub przeprowadzki – możesz spać należycie spokojnie. Nasi rzetelni, stali i doświadczeni pracownicy troszczą się o Twoje rzeczy jak o własny dobytek. Nie pozwalamy na to, aby im się coś stało, a przeprowadzka była tylko miłym, przyjemnym i pozytywnym wspomnieniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługą przeprowadzki lub transportu to sprawdź nasz cennik przeprowadzek.

Zadzwoń teraz pod numer 608-870-970 lub napisz do nas wiadomość na adres biuro@tdu-przeprowadzki.pl
 
TYLKO U NAS BEZPŁATNA WYCENA USŁUGI W PRZECIĄGU 24H
 
Dlaczego warto skorzystać z naszej firmy?
 
Wysoka jakość usług   Ubezpieczenie transportu   Dobre ceny  Duży obszar działania
 
Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych firm przeprowadzkowych w Polsce na Facebooku i Google.
Sprawdź, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.
team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę