Taksówka bagażowa - Tania i szybka bagażówka

Oferujemy Państwu szybki, sprawny, a co najważniejsze bezpieczny przewóz różnego rodzaju towarów, czyli profesjonalne taxi bagażowe. To bardzo atrakcyjna propozycja dla osób, chcących bez niepotrzebnych nerwów i komplikacji przeprowadzić się do nowego domu, mieszkania czy biura. Świadczone przez nas usługi taxi w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku oraz Wrocławiu są ekspresowe. Taksówka bagażowa jest podstawiana w kwadrans (maksymalnie pół godziny) od złożenia zamówienia, w zależności od lokalizacji i ruchu w centrum Poznania, Warszawy, Katowic, Gdańska, Krakowa i Wrocławia. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.
 

Zakres usługi:

Bagażówka to specjalna usługa taxi przygotowana z myślą o klientach poszukujących oszczędności w cenie, a jednocześnie błyskawicznego działania.

Co wchodzi w jej skład?

• profesjonalne przeprowadzki na terenie miasta i w jego okolicach,
• pomoc we wnoszeniu, znoszeniu mebli i mienia,
• przewóz ciężkich i wielkogabarytowych materiałów budowlanych i wykończeniowych, takich jak płytki, kleje, zaprawy czy cegły,
• odbiór i przewóz mebli ze wskazanych przez klienta sklepów,
• przewóz urządzeń elektronicznych oraz AGD, takich jak chociażby telewizory, lodówki, pralki czy komputery,
• możliwe jest również wynajęcie taksówki na ustalony czas do prowadzenia przez klienta bądź doświadczonego kierowcę.

Koszty

W zależności od zakresu usługi przewozu bagażówką, stawki godzinowe będą odpowiadały przebytemu dystansowi. UWAGA! Załadunek, rozładunek oraz zabezpieczenie mienia gratis!

Wybierz naszą szybką, niedrogą i ekspresową bagażówkę!
 
 
team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę