Transport i przeprowadzki dla studentów

Zdajemy sobie sprawę jak ciężkie może być życie studenckie i jak trudno jest pogodzić młodym ludziom wiele piętrzących się obowiązków. Dlatego też naszym celem było stworzenie oferty przyjaznej żakom, którzy mają swoje potrzeby związane z przeprowadzką do innego mieszkania czy przewiezieniem zakupionych w Internecie biurek, szafek lub łóżek. W takich chwilach niezbędny okazuje się tani transport i przeprowadzki dla studentów. Możecie skorzystać z preferencyjnych warunków, okazując ważną legitymację.

Co wchodzi w zakres tej usługi?

transport busem (brak limitu kilometrów w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Gdańsku oraz Wrocławiu),
możliwość przejazdu dwóch osób, cena skrojona na miarę studenckich możliwości.

Zakres działaności

Zajmiemy się transportem mebli, sprzętu elektronicznego i AGD, armatury łazienkowej, książek, instrumentów muzycznych oraz wielu innych przedmiotów. Realizujemy nasze usługi przede wszystkim na terenie Poznania, Warszawy, Katowic, Gdańska, Krakowa i Wrocławia. Przy specjalnych zamówieniach i wspólnym określeniu warunków cenowych możemy przewieźć dany ładunek również na terenie całej Wielkopolski. Za pozytywne opiniowanie naszej strony, otrzymacie dodatkowy rabat! Zapraszamy do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji.

Klient jest dla nas najważniejszy! Z tego powodu oferujemy Państwu naszą wiedzę, doświadczenie, solidność i entuzjazm. Zachęcamy do skorzystania z usług TDU.

Wybierz dla siebie najlepszą przeprowadzkę studencką!

Tel:+48 608-870-970 | e-mail: biuro@tdu-przeprowadzki.pl
Bezpłatna wycena usługi
Cennik usług

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę