Opinie naszych klientów

💞 Niech nasi klienci świadczą o naszej pracy

„Marką nie jest to, co Ty o niej sam mówisz. Marką jest to, co Oni mówią o niej.”

Poczucie pewności, bezpieczeństwa jak również przekonania klientów o fachowości naszych usług, wyrażone w opiniach i referencjach napawają nas niesłabnącą satysfakcją zawodową, osobistą i życiową.

 

💝 Pozwól naszym klientom opowiedzieć Ci, jak wygląda współpraca z nami.

Przeczytaj poniższe historie przeprowadzkowe, ponieważ to są właśnie efekty, których możesz oczekiwać od współpracy z nami.

Fabian Barszcz

Godna polecenia firma, akcja przeprowadzona szybko i sprawnie, brak zastrzeżeń. Kierowca prowadził jakby miał za sobą cenne 50-cioletnie doświadczenie, przyjechał szybciej niż pociąg w teleexpresie, był ostrożny niczym saper, precyzyjny jak husqvarna i uprzejmy niczym ministrant chodzący po kolędzie! Znakomity kontakt telefoniczny i przyzwoite ceny. Serdecznie polecam!
 
Ines Agnes

Pełen profesjonalizm. Przeprowadzka dotyczyła trasy Niemcy-Polska. Panowie przyjechali punktualnie, zabezpieczyli towar rewelacyjnie – nic nie uszkodziło się w długiej drodze. Kontakt świetny, Panowie cierpliwi i słowni i konkretni. Polecam !
 
Anna S.

Trasa Francja-Polska. Przeprowadzka dokonana bardzo szybko, mienie zabezpieczone profesjonalnie i z wielką dbaloscia. Świetny kontakt. Obsługa bardzo miła, uprzejma i cierpliwa. Jak najbardziej polecam!!!
 

Należy pochwalić firmę za szybkość realizacji zamówienia i fachową, niedrogą pomoc przy wyniesieniu i wniesieniu mienia 🙂 Szybko i sprawnie! Polecam
 
 
💌 Sprawdź, co dokładnie jeszcze sprawia, że nasze usługi są należyte, przyjemne i prawdziwie dobre.

Kliknij na poniższe wybrane linki aby zobaczyć więcej opinii o naszej firmie jak również co jeszcze mogą Tobie zagwarantować nasze usługi.

👉 Więcej opinii w Google
👉 Więcej opinii na Facebooku

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę