Przeprowadzki i przewozy Hiszpania - Polska - Hiszpania

Świadczymy kompleksowe usługi przeprowadzkowe na trasie Hiszpania – Polska oraz Polska – Hiszpania. Specjalizujemy się w przeprowadzkach międzykrajowych i nasze doświadczenie jest gwarancją jakości naszych usług. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa – Barcelona, Poznań – Madryt, Sewilla – Kraków, Walencja – Gdańsk, przeprowadzki Saragossa – Wrocław, Katowice – Bilbao jak również w odwrotnych kierunkach. Dla naszej firmy najważniejsze jest bezpieczeństwo transportowanego ładunku oraz zadowolenie naszych Klientów.

 

Nasze usługi przeprowadzkowo transportowe, są: 🔍

 • Wykonywane przez fachowców, z wieloletnim doświadczeniem w branży przeprowadzkowej oraz specjalistów w dziedzinie przeprowadzek międzykrajowych, którzy trasę Hiszpania – Polska jak również Polska – Hiszpania pokonywali bez szwanku wielokrotnie. Nie stosujemy sztywnych wymogów co do minimalnej czy maksymalnej wielkości ładunku. Transport i usługi przeprowadzkowe mienia z Polski do Hiszpanii lub na odwrót, zajmuje nam zazwyczaj do 48 godzin, wliczając to załadunek i rozładunek.
 • Kompleksowe. To przede wszystkim transport z załadunkiem i rozładunkiem. Jednak na prośbę Klienta wykonujemy dodatkowe, mniejsze czynności, jak np. niezbędny montaż/demontaż sprzętu/mebli.
 • Zawsze dostosowane według indywidualnego zapotrzebowania Klienta. Nie są nam straszne przeprowadzki niestandardowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby Klienta i nie ma problemu, abyśmy dostosowali umowę indywidualnie.
 • Z gwarancją pełnego bezpieczeństwa transportowanych przedmiotów do Hiszpanii. Nasze samochody są w pełni dostosowane do przewozu obiektów o różnym stopniu wrażliwości. Dodatkowo dostarczamy wszelkich materiałów zabezpieczających jak kartonowe szafy do ubrań, papier pakowy, koce czy folię pęcherzykową. Zabezpieczenia ładunku na trasach międzynarodowych są szczególnie dokładnie zabezpieczane ze względu na wysokie zagrożenie uszkodzenia podczas długich podróży.
 • Z pomocą przy załadowywaniu i rozładowywaniu. Oprócz standardowego załadunku i rozładunku naszych meblowozów, służymy pomocą również przy zniesieniu i wniesieniu przewożonych rzeczy, mebli i bagaży.
 • Obejmują niestandardowe potrzeby Klienta, takie jak np. montaż i demontaż sprzętów/mebli. Posiadamy również do dyspozycji przestrzeń magazynową.
 • Posiadają konkurencyjną, dobrą cenę. Ze względu na nasze elastyczne podejście do każdego zlecenia, możliwości połączenia zleceń na tej samej trasie, Klient może zaoszczędzić nawet do 60% ceny.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za transportowany przez nas ładunek. Nasze doświadczenie w transporcie na trasie Hiszpania – Polska, Polska – Hiszpania to gwarancja bezpiecznego oraz bezstresowego transportu przewożonego mienia.

Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska – Hiszpania:

 • Trasa: Poznań – Barcelona Ilość kilometrów: 4250 km Cena: 6700 – 7000 zł
 • Trasa: Warszawa – Madryt Ilość kilometrów: 6000 km Cena: 9500 – 10000 zł
 • Trasa: Kraków – Sewilla Ilość kilometrów: 6500 km Cena: 10500 – 11000 zł
 • Trasa: Walencja – Wrocław Ilość kilometrów: 4700 km Cena: 7000 – 7500 zł
 • Trasa: A Coruna – Gdańsk Ilość kilometrów: 6200 km Cena: 10000 – 11000 zł
 • Trasa: Saragossa – Katowice Ilość kilometrów: 5000 km Cena: 8000 – 8500 zł
 • Trasa: Bilbao – Warszawa Ilość kilometrów: 5000 km Cena: 8000 – 9000 zł

 

Co jeszcze obejmuje cena? 🎁

 • Ubezpieczenie w ERGO HESTIA na kwotę do 500 000 zł oraz wyższe (na prośbę Zleceniodawcy). Dysponujemy wszelkimi polisami na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń podczas transportu i przewozu.
 • Niezawodna flota furgonetek o pojemności 17 m3, 22 m3 oraz 40 m3. W pełni przystosowane do przewozu obiektów różnej długości, zaopatrzone w dodatkowe materiały zabezpieczające.
 • Zero firm i usług pośredniczących. Wykonujemy transport i przeprowadzki do Hiszpanii od początku do końca trasy samodzielnie.
 • Fachowość obchodzenia się z ładunkiem.
 • Otwartość na każde zapotrzebowania Klienta.


Nasze usługi to pasja i chęć niesienia radości z profesjonalnie wykonanej pracy. Każde zlecenie to dla nas nowe doświadczenie, nowe wnioski i spostrzeżenia, dzięki którym stajemy się coraz lepsi, przygotowani nawet na najbardziej nietypowe sytuacje.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport Twojego dobytku? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Hiszpanii? A może przeprowadzka z Hiszpanii do Polski?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą świetną ofertą!

Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Hiszpanii

Pewnie i na czas z firmą TDU

Przykładowe nasze najczęstsze usługi w 48 godzin od zamówienia usługioraz często obsługiwane miasta między Polską a Hiszpanią: Przeprowadzki z Gdańska do Barcelony, przewozy mebli i bagażu między Walencją a Poznaniem, przewóz rzeczy, bagażu i mebli Warszawa – Saragossa, La Coruna Kraków, usługi transportu z wniesieniem z Madrytu do Wrocławia, przewóz mebli Bilbao Katowice, Gdańsk Sewilla, Malaga Gdynia , tanie usługi z Sewilli do Warszawy, Bydgoszcz Murcja, transport okolice oraz cała Hiszpania, Olsztyn, Gdynia, Krakowa, Alicante, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli i okolice, sprawdź fora Warszawa, przewozy bagażowe Gliwice Alicantes, transport mebli z Poznania do Majorki w super cenie z wniesieniem, przeprowadzki między La Coruną a Warszawą, czy Cordoba i Granadą do innych miast, Wrocław, firma i usługi z Katowic do Cartagena, Kraków, Bytom, Gliwice, Madryt, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki Gdańsk Malaga lub Barcelona. Z województw: dolnośląskie, małopolskie, wielkopolskie, mazowieckie, opolskie, śląskie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie.

Poznaj zespół TDU w akcji 👇

A może usługa do innego kraju ?

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę