Przeprowadzki i przewozy Holandia - Polska - Holandia

Firma przeprowadzkowa TDU wykonuje usługi transportowe na lini FRANCJA – POLSKA – FRANCJA. Wystarczy wskazać dowolne miejsce we Francji lub w Polsce, a nasi kierowcy odbiorą ładunek i dostarczą go w wyznaczone miejsce, jak również pomogą przy dalszym rozładunku oraz wniesieniu. Najczęstsze nasze kierunki to przeprowadzki i przewozy na trasie Warszawa – Paryż, Poznań – Lyon, Clermont – Kraków, Tuluza – Gdańsk, przeprowadzki Limoges – Wrocław, Katowice – Strasburg jak również w odwrotnych kierunkach.


Czego mogą Państwo od nas oczekiwać? 🔍

 • FACHOWEJ USŁUGI PRZEPROWADZKOWEJ W KRAJU ORAZ ZA GRANICĄ w tym przeprowadzki z Polski do Holandii czy z Holandii do Polski oraz przewozu mebli, rzeczy i bagaży na terenie samej Holandii. Transport razem z załadunkiem i rozładunkiem zajmuje do 48 godzin. Przewozimy małe, pojedyncze przedmioty jak i większe ładunki.
 • DODATKOWEJ USŁUGI – oprócz załadunku, rozładunku i transportu oferujemy swoje kompetencje przy demontażu i montażu mebli w Twoim nowym mieszkaniu, domu, biurze czy nawet firmie.
 • ELASTYCZNEJ UMOWY – jesteśmy otwarci na nietypowe zamówienia oraz załadunki. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stworzyć spersonalizowaną umowę, na indywidualne potrzeby Klienta.
 • ZABEZPIECZENIA TRANSPORTU – posiadamy życiowe doświadczenie oraz zaangażowanie w przeprowadzkach międzykrajowych. Zapewniamy wszelkie zabezpieczenia przed uszkodzeniami, nasze samochody mają odpowiednio przygotowaną przestrzeń ładunkową dostarczając przy tym odpowiednie materiały zabezpieczające jak: koce, wypełniacze, kartony przeprowadzkowe, folie stretch, taśmy klejące czy specjalne kartonowe szafy ubraniowe.
 • SPRAWNEGO ZAŁADOWANIA I ROZŁADOWANIA – oferujemy dodatkową pomoc przy znoszeniu i wnoszeniu transportowanego przez nas mienia na każde z możliwych pięter.
 • ZDEMONTOWANIA, ZAMONTOWANIA ORAZ PRZECHOWANIA – oprócz wspomnianego już demontażu i montażu mebli, udostępniamy w razie konieczności odpowiednią powierzchnię magazynową na określony czas.
 • OSZCZĘDNOŚĆ – przy kilku zamówieniach na jednej trasie (gdy auto nie jedzie na pusto w obie strony), dostosowujemy umowę i rozliczamy najkorzystniej dla Klienta, przy tym rozwiązaniu mogą Państwo zyskać nawet o 60% tańszą ofertę.

Gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług jest doświadczenie w dziedzinie przeprowadzek zagranicznych, w tym obsługa trasy Polska – Holandia. Nasze ceny są konkurencyjne, kompetencje naszych kierowców i pracowników udokumentowane przez zadowolenie Klientów i ich zaufanie do naszej firmy.

Średnie ceny usług transportowo-przeprowadzkowych na trasie Polska – Holandia:

 • Trasa: Poznań – Amsterdam Ilość kilometrów: 900 km cena 1300-1500 zł, 
 • Trasa: Warszawa – Rotterdam Ilość kilometrów: 1250 km) cena 1700-1900 zł, 
 • Trasa: Eindhoven – Kraków Ilość kilometrów 1200 km cena 1800-2000 zł, 
 • Trasa: Arnhem – Wrocław Ilość kilometrów: 900 km cena 1300-1500 zł, 
 • Trasa: Katowice – Utrecht Ilość kilometrów: 1150 km cena 1600-1800 zł, 
 • Trasa: Alkmaar – Gdańsk Ilość kilometrów: 1250 km cena 1800-2000 zł, 
 • Trasa: Haga – Bydgoszcz Ilość kilometrów: 1100 km cena 1700-1900 zł, 
 • Trasa: Amsterdam – Warszawa Ilość kilometrów: 1200 km cena 1900-2100 zł, 
 • Trasa: Leeuwarden – Lublin Ilość kilometrów: 1350 km cena 2100-2300 zł, 
 • Trasa: Haga – Gdynia ilość kilometrów: 1300 km cena 1900-2100 zł.

 

Co jeszcze zawiera się w cenie? 🎁

Wszystko jest uzależnione od osobistych potrzeb Klienta przy czym zawsze zapewniamy:

 • 500 000 zł ubezpieczenia transportu mienia w ERGO HESTIA. Możliwe są również wyższe kwoty ubezpieczenia. Oferujemy wszystkie możliwe polisy dotyczące nieprzewidzianych i nieszczęśliwych wypadków, mających miejsce za granicą.
 • Przystosowaną flotę pojazdów, na którą składają się odpowiednio wyposażone samochody typu bagażówki, kontenery, meblowozy o pojemności załadunku 17 m3, 22m3 oraz 40 m3.
 • Brak pośredników, transport dobytku tymi samymi samochodami przez całą trasę co przy załadunku. Bez dodatkowych przeładunków ani korzystania z usług firmy kurierskiej.
 • Fachowy załadunek i rozładunek mienia.
 • Otwartość na nietypowe i indywidualne potrzeby Klienta.


Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport twojego dobytku? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Holandii? A może przeprowadzka z Holandii do Polski?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą świetną oferta!

Piotr Dojcz – ekspert przeprowadzkowy

Przeprowadzki do Holandii

Pewnie i na czas z firmą TDU

Przykładowe nasze najczęstsze usługi w 24 godziny od zamówienia między Polską a Holandią: Przeprowadzki z Gdańska do Amsterdamu, przewozy mebli między Rotterdamem a Poznaniem, przewóz rzeczy i bagaży Warszawa a Eindhoven-em, Arnhem Kraków, usługi transportowe z wniesieniem z Utrechtu do Wrocławia, transport mebli Brabancja Północna Katowice, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, tanie usługi z Alkmaar do Warszawy, Bydgoszcz, Haga, transport okolice oraz cała Holandia, Olsztyn, Gdyni, Łódź, Amsterdam, transport meblowy i taxi bagażowe z wniesieniem mebli i okolice, fora Zielona Góra, przewozy mebli Gliwice Amsterdam, Wrocław, transport mebli z Poznania do Leeuwarden w super cenie również z wniesieniem, przeprowadzki między Hagą a Warszawą, czy z Utrechtu do innych miast jak Wrocław, firma i usługi z Katowic do Eindhovenu, Kraków, Bytom, Gliwice, Alkmaar, firmy i okolice, sprawdź firmę na forum, cennik i koszt, przeprowadzki Gdańsk Venlo. Z województw: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, zachodnio-pomorskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, podlaskie, pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie.

Poznaj zespół TDU w akcji 👇

A może usługa do innego kraju ?

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę