Transport pianin i fortepianów - Fachowy i bezpieczny

Transport dużogabarytowych instrumentów muzycznych, przeprowadzony z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, jest bardzo wymagającym zadaniem. Ten problem dotyczy również fortepianów i pianin. Są one trudne do przewożenia głównie ze względu na dużą masę, która utrudnia przenoszenie, ale także z powodu delikatnych mechanizmów, mogących łatwo ulec uszkodzeniu przy niewłaściwym postępowaniu. Z tych powodów przewóz pianina i fortepianu jest skomplikowany i wymaga fachowej obsługi, spełnienia odpowiednich warunków oraz zachowania wyjątkowej ostrożności na każdym etapie.

O usłudze

Przewóz pianin i fortepianów powinien zawsze zostać przeprowadzony przez profesjonalistów, posiadających między innymi samochody przystosowane do wykonywania tego typu usług oraz narzędzia służące do przenoszenia ciężkich i delikatnych instrumentów muzycznych. Nasza firma TDU Poznań Przeprowadzki posiada duże doświadczenie w tym zakresie oraz odpowiednie wyposażenie, które gwarantuje profesjonalny transport tego typu ładunku. Zapewniamy bezpieczne znoszenie oraz wnoszenie fortepianów i pianin. Dzięki zastosowaniu właściwych narzędzi umożliwiamy ochronę cennych instrumentów przed uszkodzeniem. W ramach naszych usług znajduje się również ubezpieczenie cennego ładunku.

Koszty

Oferujemy transport na terenie Poznania, całego kraju oraz przewóz zagraniczny. Proponujemy Państwu usługi w przystępnych cenach, które są zawsze negocjowane indywidualnie, w zależności od specyfiki zamówienia. Przy ustalaniu kosztów transportu bierzemy pod uwagę takie czynniki, jak odległość oraz inne warunki, między innymi wysokość piętra, na którym znajduje się instrument, szerokość klatki schodowej oraz nachylenie schodów. Poza granicami Poznania cena przewozu uzależniona jest od ilości kilometrów i maleje wraz z odległością.

Wybierz swój bezpieczny transport dużego gabarytu!
Tel:+48 608-870-970 | e-mail: biuro@tdu-przeprowadzki.pl
Bezpłatna wycena
Cennik usług

team

Zespół

Nasz zespół tworzą pozytywni i uczciwi ludzie a do tego doskonale zgrani jak jeden silny, zdrowy organizm. Wspólnie z naszymi Klientami tworzymy super zespół !

shield

Bezpieczeństwo i pewność

Na nas zawsze możesz polegać. Z troską, czułością i pełnym zaangażowaniem dbamy o cały powierzony nam dobytek. Dla bezpieczeństwa i sprawnie wykonanej usługi, świadomie i holistycznie troszczymy się o zdrowie nasze i naszych pojazdów.

on-time

Terminowość i słowność

Słowa mają moc więc nie rzucamy ich na wiatr. Każda ustalona kwestia jest przez nas skrupulatnie realizowana, a ustalony termin to dla nas priorytet.

experience

Doświadczenie

Za naszym doświadczeniem przemawiają liczby: ok. 8 milionów przejechanych kilometrów, ok. 10 milionów przewiezionych ton, ok. 10 tysięcy obsłużonych i zadowolonych klientów oraz niezliczona ilość pięknych chwil od 2012 roku.

bus

Dojazd z/do każdego miejsca

Dojedziemy i dowieziemy towar wszędzie - do małej wioski i dużego miasta w Polsce i za granicą. Działamy w systemie „door-to-door” ( od drzwi do drzwi ). Państwa towar jest wyłącznie pod naszą opieką, bez pośredników i przeładunków ( wyjątek stanowią jedynie celnicy na granicy :).

inventory

Logistyczna precyzja

Chociaż jesteśmy niewielką rodzinną firmą to nasze umiejętności logistyczne dorównują dużym firmom spedycyjnym. Niestraszne nam złożone i skomplikowane zlecenia, które realizujemy z pełnym zapałem i zaangażowaniem.

Opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Janusz Krzaklewski
Janusz Krzaklewski
2023-08-11
Wybór firmy TDU przy przeprowadzce międzynarodowej z Poznania do Szwajcarii był idealnym wyborem. Wszystko zostało odpowiednio, spakowane, zabezpieczone oraz wyniesione i przygotowane do dalekiego transportu w wysokie góry. Ekipa pracowała bardzo sprawnie, szybko i sumiennie a do tego wszystko odbyło się w przyjemnej atmosferze ⭐️ Dziękuje oraz gorąco i serdecznie polecam !
TheArturwitkowski
TheArturwitkowski
2023-08-04
Super, sprawnie i przede wszystkim Profesjonalnie w milej atmosferze. Z calego serca polecam!
Aleksander
Aleksander
2023-07-07
Ekipa pomogła sprawnie i bezproblemowo w przeprowadzce na terenie Poznania. Polecam serdecznie
Wymiar Zdrowia
Wymiar Zdrowia
2023-03-17
Dzięki organizacji oraz wyjątkowości pracujących tam ludzi właściwie już od pierwszego kontaktu ogarnął mnie błogi spokój w trakcie przeprowadzki.🧘‍♀️ Nie bez przyczyny Firma TDU zasługuje na miano oraz wielokrotny tytuł Orłów Transportu bo ich usługi są najwyższych lotów. 👌😊 Pełna profeska - polecam !!!
Mateusz Kunc (MattQnc)
Mateusz Kunc (MattQnc)
2023-02-01
Mega ekipa, wszystko do dogadania.
Piotr Wilhelm
Piotr Wilhelm
2023-01-28
Super sprawna i szybka przeprowadzka, 100% polecam
Ewa Kozłowska
Ewa Kozłowska
2022-09-25
Profesjonalizm
Martyna Ciesielska
Martyna Ciesielska
2022-08-29
Pełen profesjonalizm 🙂 Co się ceni to że firma jest punktualna 😉 Miła atmosfera, a przeprowadzka z Panami nie jest udręką , a przyjemnością 😉 Z całego serca polecam 😉
Zapytaj o wycenę