Przeprowadzki i przewozy Niemcy - Polska - Niemcy

Profesjonalny transport mebli, rzeczy i bagaży

Firma TDU z Poznania wykonuje stałe kursy przeprowadzkowe na trasie Polska - Niemcy do stolicy RFN, Zagłębia Ruhry, jak również do Nadrenii, Bawarii czy Saksonii. Odbierzemy od Państwa ładunek z każdego miejsca w Polsce i w Niemczech i przewieziemy go na czas we wskazane miejsce bez narażania na zbędne koszty gdy nasz pojazd "jedzie już po drodze".

Co możemy Ci zaoferować?

• SZYBKIE I SPRAWNE PRZEPROWADZKI z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski jak również usługi wykonywane na terenie samych Niemiec - przewóz pojedynczych przedmiotów (standardowych i niestandardowych) oraz całych dobytków. W większości przypadków załadunek i pokonanie całej trasy nie zajmuje więcej niż dobę.
• KOMPLEKSOWE USŁUGI - dla osób przymierzających się do przeprowadzki lub transportu bagażowego oferujemy nie tylko przewóz mebli, rzeczy i bagaży na trasie Polska - Niemcy, ale również dodatkowe usługi wykonywane pod wskazanym adresem, jak np. montaż przewiezionych rzeczy.
• INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - elastyczna oferta i możliwość sporządzenia umowy przeprowadzkowej na "nietypowych warunkach". Powiedz nam, czego oczekujesz, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i możliwości.
• PAKOWANIE ORAZ ZABEZPIECZANIE MEBLI I INNEGO MIENIA - stosujemy oraz dostarczamy profesjonalne materiały pakowe: koce, folie pęcherzykową, folię stretch, kartony, papier pakowy czy nawet kartonowe szafy ubraniowe.
• ZAŁADUNEK, ROZŁADUNEK + ZNOSZENIE I WNOSZENIE przewożonych podczas przeprowadzki lub transportu przedmiotów.
• USŁUGI DEMONTAŻOWE, MONTAŻOWE I MAGAZYNOWE - demontujemy, wstawiamy i montujemy rzeczy we wskazanym miejscu oraz zapewniamy powierzchnie magazynowe.
• DOŁADUNEK I ŁĄCZENIE ZLECEŃ - jeśli zachodzi taka potrzeba, życzenie klienta, a tym samym możliwości zmniejszenia kosztów Twojej usługi. Nasze doświadczenie w pokonywaniu tras do Niemiec i z powrotem pozwala na ograniczenie zbędnych kosztów. Nawet jeżeli masz do przewiezienia tylko jeden pakunek - skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie tę usługę w niesamowicie niskiej cenie. Dzięki możliwości doładunku i łączenia zleceń na podobnej trasie oszczędzasz nawet do 60% pierwotnej ceny - gdy nie jedziemy na pusto w obie strony. Zapraszamy do odwiedzenia naszego działu okazje!

Uśredniony cennik naszych usług transportowo-przeprowadzkowych Polska - Niemcy (niełączonych):
Trasa: Poznań - Berlin Ilość kilometrów: 600 km Cena: 700 - 900 zł
Trasa: Warszawa – Hannover Ilość kilometrów: 1640 km Cena: 1600 - 1800 zł
Trasa: Kraków – Monachium Ilość kilometrów: 1870 km Cena: 1900 - 2200 zł
Trasa: Dortmund - Wrocław Ilość kilometrów: 1550 km Cena: 1500 - 1700 zł
Trasa: Hamburg - Gdańsk Ilość kilometrów: 1600 km Cena: 1700 - 2000 zł
Trasa: Stuttgart - Katowice Ilość kilometrów: 2000 km Cena: 2100 - 2300 zł
Trasa: Kolonia - Warszawa Ilość kilometrów: 2200 km Cena: 2300 - 2600 zł

Co otrzymasz w cenie usługi?
W zależności od indywidualnych ustaleń:
• Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł bądź wyższą (na specjalne życzenie) w Ergo Hestia - jesteśmy w pełni odpowiedzialni za powierzony nam dobytek. Posiadamy wszystkie ważne polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków poza granicami kraju.
• Fachowy przewóz mebli i sprzętów - nowoczesne samochody z windą załadowczą o różnych pojemnościach (od 17 m3, 22 m3, aż po duże ciężarówki o pojemności 40 m3) - zdjęcia aut. Konstrukcje te są specjalnie dostosowane do wykonywania przeprowadzek oraz przewozów drobnych rzeczy i bagaży.
• Przewóz bez pośredników, przeładunków, firm kurierskich, spedycji itp. - tylko transport bezpośredni jednym autem.
• Załadunek oraz zabezpieczenie mienia - dla bezpiecznego ułożenia, zapakowania i przewiezienia rzeczy.
• Materiały pakowe i plastikowe pojemniki - dla prawidłowego oraz fachowego spakowania Twojego mienia na czas przeprowadzki.
• Plan całego przedsięwzięcia - ludzkie i rzetelne podejście do zlecenia.

Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Niemiec? A może przeprowadzka z Niemiec do Polski?
Skontaktuj się z nami!

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png