Przeprowadzki i przewozy Niemcy - Polska - Niemcy

Profesjonalny transport mebli, rzeczy i bagaży

Firma TDU z Poznania wykonuje stałe kursy przeprowadzkowe do stolicy RFN, Zagłębia Ruhry, jak również do Nadrenii, Bawarii czy Saksonii. Odbierzemy od Państwa ładunek z każdego miejsca w Polsce i w Niemczech i przewieziemy go na czas we wskazane miejsce bez narażania na zbędne koszty gdy nasz pojazd "jedzie już po drodze".

Co możemy Ci zaoferować?

 • SZYBKIE I SPRAWNE PRZEPROWADZKI z Polski do Niemiec oraz z Niemiec do Polski jak również usługi wykonywane na terenie samych Niemiec - przewóz pojedynczych przedmiotów (standardowych i niestandardowych) oraz całych dobytków. W większości przypadków załadunek i pokonanie całej trasy nie zajmuje więcej niż dobę.
 • KOMPLEKSOWE USŁUGI - dla osób przymierzających się do przeprowadzki lub transportu bagażowego oferujemy nie tylko przewóz mebli, rzeczy, bagaży na trasie Polska-Niemcy i Niemcy-Polska, ale również dodatkowe usługi wykonywane pod wskazanym adresem, jak np. montaż przewiezionych rzeczy.
 • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - elastyczna oferta i możliwość sporządzenia umowy pomocy w przeprowadzce na "nietypowych warunkach". Powiedz nam, czego oczekujesz, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb i możliwości.
 • PAKOWANIE ORAZ ZABEZPIECZANIE MEBLI I INNEGO MIENIA - stosujemy oraz dostarczamy profesjonalne materiały pakowe: koce, folie pęcherzykową, folię stretch, kartony, papier pakowy czy nawet kartonowe szafy ubraniowe.
 • ZAŁADUNEK, ROZŁADUNEK + ZNOSZENIE I WNOSZENIE przewożonych podczas przeprowadzki przedmiotów.
 • USŁUGI DEMONTAŻOWE, MONTAŻOWE I MAGAZYNOWE - demontujemy, wstawiamy i montujemy rzeczy we wskazanym miejscu oraz zapewniamy powierzchnie magazynowe.
 • DOŁADUNEK I ŁĄCZENIE ZLECEŃ - oszczędność do 60%, jeśli zachodzi taka potrzeba, życzenie klienta oraz możliwości, a tym samym zmniejszenia kosztów Twojej usługi. Zapraszamy do odwiedzenia naszego działu okazje!
Ważne! Nasze doświadczenie w pokonywaniu tras do Niemiec i z powrotem pozwala na ograniczenie zbędnych kosztów. Nawet jeżeli masz do przewiezienia tylko jeden pakunek - skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie tę usługę w niesamowicie niskiej cenie. Dzięki możliwości doładunku i łączenia zleceń na podobnej trasie oszczędzasz nawet do 60% - gdy nie jedziemy na pusto w obie strony.
 
Przykładowe miejscowości między Polską a Niemcami do których najczęściej wykonujemy usługi:
Poznań - Berlin, Warszawa – Hannover, Kraków – Monachium, Dortmund - Wrocław, Stuttgart - Katowice, Hamburg - Gdańsk, Norymberga - Bydgoszcz, Frankfurt nad Menem - Warszawa, Kolonia - Lublin oraz między Poznaniem a Stuttgartem, Warszawą a Berlinem, Norymbergą a Krakowem, Gdańskiem a Hamburgiem, Wrocławiem a Frankfurtem czy Monachium a Katowicami.

Co otrzymasz w cenie usługi?
W zależności od indywidualnych ustaleń:
 • Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł bądź wyższą (na specjalne życzenie) w Ergo Hestia - jesteśmy w pełni odpowiedzialni za powierzony nam dobytek. Posiadamy wszystkie ważne polisy od następstw nieszczęśliwych wypadków poza granicami kraju.
 • Fachowy przewóz mebli i sprzętów - nowoczesne samochody z windą załadowczą o różnych pojemnościach (od 17 m3, 22 m3, aż po duże ciężarówki o pojemności 40 m3) - zdjęcia aut. Konstrukcje te są specjalnie dostosowane do wykonywania przeprowadzek oraz przewozów drobnych rzeczy i bagaży.
 • Przewóz bez pośredników, przeładunków, firm kurierskich, spedycji itp. - tylko transport bezpośredni jednym autem.
 • Załadunek oraz zabezpieczenie mienia - dla bezpiecznego ułożenia, zabezpieczenia i przewiezienia rzeczy.
 • Materiały pakowe i plastikowe pojemniki - dla prawidłowego oraz bezpiecznego spakowania Twojego mienia na czas przeprowadzki.
 • Plan całego przedsięwzięcia - ludzkie oraz konkretne podejście do zlecenia.
Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje transport mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Niemiec? A może przeprowadzka z Niemiec do Polski?
Skontaktuj się z nami!

Nasi partnerzy

 • logo2.jpg
 • logo3.jpg
 • logo4.jpg
 • logo1.png