Przeprowadzki Szwajcaria – Polska - Szwajcaria

Szukasz firmy, która pomoże Ci w szybkiej i bezpiecznej przeprowadzce? TDU z Poznania to firma dla Ciebie! Zajmujemy się transportem na trasie Polska - Szwajcaria - Polska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, świadczymy profesjonalne usługi w przystępnej cenie. Przeprowadzki z nami to usługi bezproblemowe – odbierzemy rzeczy, meble, bagaże które chcą Państwo przewieźć z dowolnego miejsca w Polsce i Szwajcarii oraz pomożemy w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji do odprawy celnej.

Oferujemy:

• BEZPIECZNY TRANSPORT PRZEPROWADZKOWY - gwarantujemy, że Twój bagaż będzie bezpieczny podczas podróży z Polski do Szwajcarii oraz ze Szwajcarii do Polski. Udostępniamy także materiały do pakowania, które pomogą w jego zabezpieczeniu: kartony, koce, folię stretch, folię pęcherzykową oraz papier pakowy.
• ROZŁADUNEK I ROZŁADUNEK BAGAŻU - nie tylko załadujemy i rozładujemy. Jesteśmy pomocni także przy jego znoszeniu i wnoszeniu na każde z możliwych ewentualnych pięter. Pracujemy z pełnym zapałem oraz zaangażowaniem bez ciągłego narzekania w bardzo miłej i życzliwej atmosferze.
• PROFESJONALNY MONTAŻ ,DEMONTAŻ ORAZ PAKOWANIE - na Twoją prośbę pomagamy także zdemontować oraz zamontować nowe meble czy sprzęty jak również zapakować mienie codziennego użytku w kartony przeprowadzkowe, odpowiednio owijając specjalnym papierem czy folią bąbelkową, delikatne rzeczy czy zastawy porcelanowe.
• ELASTYCZNOŚĆ – dostosowujemy umowę do Twoich indywidualnych potrzeb, jesteśmy otwarci na nietypowe zamówienia.
• MAGAZYNOWANIE ORAZ ODPRAWA CELNA – zapewniamy w razie potrzeby odpowiednie powierzchnie magazynowe oraz pomagamy w sporządzeniu dokumentacji związaną z odprawą celną. Zwolnieniu z opłat celnych podlegają osoby posiadające umowę o pracę z pracodawcą szwajcarskim, są najemcą mieszkania w Szwajcarii, posiadają ważny dowód osobisty oraz paszport jak również są na stałe zameldowane poza obszarem Szwajcarii nie będąc przy tym wszystkim nigdy karanym.
• KORZYSTNĄ CENĘ - w przypadku połączenia dwóch przewozów różnych klientów, gdy ma to mieć miejsce na zbliżonej trasie oraz miarę tym samym terminie oferujemy obniżkę, na której zyskasz nawet do 60%. Zapraszamy do naszego działu okazje!

Ważne!
Nasza firma to gwarancja usług dobrej jakości w przyzwoitej cenie. Twój bagaż na pewno będzie z nami bezpieczny.
 
W cenie zawierają się następujące usługi:
Które mogą być dopasowane indywidualnie do Klienta.
• Ubezpieczenie na kwotę 500 000 zł w Ergo Hestia. Ubezpieczenie może zostać podwyższone na życzenie Klienta. Zawiera polisy od nieszczęśliwych wypadków za granicą.
• Flota aut umożliwiająca transport bagażu o każdym rozmiarze - nasze samochody posiadają windy załadowcze, posiadamy pojazdy w różnych rozmiarach: 17 m3, 22m3 oraz 40 m3. - zdjęcia aut
• Transport bez pośredników, przeładunków, firm kurierskich, spedycji itp. - tylko przewozy bezpośrednie naszym autem.
• Materiały przeznaczone do pakowania – chcemy, żeby nasi Klienci mieli pewność oraz gwarancję że ich meble i sprzęt dotrą bezpiecznie w wyznaczone miejsce, dlatego zabezpieczamy bagaż specjalnymi materiałami.
• Każdy Klient może dopasować umowę do swoich własnych potrzeb – jesteśmy otwarci na nietypowe zamówienia, które to mogą okazać się nowym życiowym doświadczeniem.

Działamy z pasją i chęcią niesienia radości z dobrze wykonanej pracy, zawsze pracujemy z uśmiechem, zapałem i zaangażowaniem. Zdobywanie życiowego doświadczenia z wyciąganiem wniosków i spostrzeżeń, gwarantuje zadowolenie oraz bezpieczeństwo z wykonanej przez nas usługi.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje przewóz mebli? Interesuje Cię przeprowadzka z Polski do Szwajcarii? A może przeprowadzka z Szwajcarii do Polski?
Zapraszamy do kontaktu!

Nasi partnerzy

  • logo2.jpg
  • logo3.jpg
  • logo4.jpg
  • logo1.png