Przeprowadzki międzykrajowe – jak to wygląda „od kuchni”?

Na pozór zwykłe przeprowadzki krajowe i przeprowadzki międzynarodowe niczym się nie różnią. I w jednym i w drugim przypadku chodzi o przetransportowanie ładunku z punktu A do punktu B. Jednak odległość między punktem startowym a punktem docelowym potrafi bardzo znacząco wpłynąć na przygotowania takiego transportu oraz jego wyceny.

Im dłuższa trasa, tym więcej niebezpieczeństw

Nie przewidziane oraz nieszczęśliwe wypadki mogą mieć miejsce wszędzie, dlatego też długa trasa nie jest wcale warunkiem koniecznym do zaistnienia niezbyt pozytywnego losu. Nie można jednak zapominać, że na dłuższej trasie jest z pewnością więcej okazji do ulegnięcia wypadkowi lub uszkodzenia towaru. Dlatego też ładunek międzynarodowy powinien być dokładnie zabezpieczony. Trzeba zadbać o odpowiednie materiały zabezpieczające: koce, folia bąbelkowa, papier pakowy, kartony. Kluczowym jest jednak wyposażenie i przystosowanie meblowozów transportowych. Odpowiednie pasy i zatrzaski, jak również uchwyty i podwieszone haki. Niczego nie powinno zabraknąć, pojazd powinien być przygotowany na przewóz nawet najdelikatniejszych rzeczy.

Międzynarodowe formalności

Oprócz oczywistych obowiązków, takich jak transport, załadowanie i rozładowanie mienia, firma przeprowadzkowa powinna zobowiązać się do załatwienia wszystkich formalności związanych z odmiennym podejściem poszczególnych krajów co do przewozu towaru.

Wsparcie Klienta

Czas przeprowadzki to zawsze czas większego poddenerwowania. Stres jest tym większy, kiedy chodzi o przeprowadzkę do innego kraju. Od zespołu przeprowadzkowego zależy, czy Klient będzie czuł się chociaż bardziej pewnie. Dlatego też uważamy, że należy wspierać Klienta, wyjaśnić mu wszystkie ewentualne niepożądane sytuacje jak i zapewnić, że jest się gotowym rozwiązywać problemy.

TDU – kompleksowe usługi przeprowadzek międzynarodowych

Nasza firma zdaje sobie sprawę ze wszystkich problemów, które mogą wyniknąć podczas długodystansowej przeprowadzki i jest przygotowana na każdą ewentualność. Nasza flota furgonetek jest maksymalnie przystosowana do przewozu każdego rodzaju ładunku. Nasi Klienci nie muszą martwić się papierkową robotą – u nas wszystko mają w cenie usługi. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy transport, który jest nam zlecany.
Przyjmujemy zlecenia przeprowadzek między Polską a :
Włochami, Hiszpanią, Danią, Austrią, Szwecją, Niemcami, Francją, Holandią czy na przykład Anglią.

Zapytaj o wycenę